Bags
vutui  

Blog Tartışması: ABD Takımı 2012 Olimpiyat Oyunlarını Yeni Üniformalar Oluşturmalı mı?

Ben büyük bir spor fanatiğiyim, 27 Temmuz’dan itibaren Olimpiyat Oyunlarının tadını çıkarmak için televizyonuma yapıştırılacağım. Atletik geçmişimden beri, ABD Takımı ve dünyadaki diğer takımlarla mücadele eden birçok iyi arkadaşım var. Her dört yılda bir, sporcularımızı tipik bir hedefe doğru kök salmak için bir araya gelen dünyaya bakıyorum: yeteneklerinin en iyisini yapmak ve ülkelerini onurlandırmak.

Ralph Lauren’in ABD Takımı’nın resmi kıyafetçisi olduğunu gördüğümde, bunun mükemmel bir uyum olduğuna inandım. Artık üniformaları gördüğümüze göre, dürüst olalım: RL, Amerika’nın en iyi kıyafetlerindeki ABD’nin 2012 Olimpiyatçılarını elbiselendirmek için olağanüstü bir şans verdi. Resmi ekip üniformaları, görünüşte neredeyse militan olduğu kadar yorucu ve çok ötesindedir (özellikle kadınların üniforması). Topal bir bere, her sporcunun kafasının üstünde olmaktır ve aynı zamanda istifa ettikçe işler çok daha iyi olmaz. Birçok kadının figüründe çirkin olacak uzun bir etek, kutu bir ceketle eşleştirilecek. En azından erkeklerin üniformaları biraz daha iyi çalışır, çünkü bir çift pantolon ve bir ceket kurs için eşittir.

Ralph, kolunun yanı sıra kemerinin altındaki stilini ne olursa olsun, son ürün hayal kırıklığından çok daha fazlasıdır. Oh, en kötü yanı sıra, üniformalar ABD’de bile yapılmıyor, Çin’de yapılıyor. Bu büyük bir travesti, aynı zamanda Travesty kelimesini kullandım. Biraz öfke, üniformaların kökenleri üzerinde demleniyor, aynı zamanda neredeyse şaşırdım. ABD Takımı’nın üniformaları kesinlikle ABD’de yapılmalı, değil mi? Öfke o kadar ileri gitti ki, bazıları üniformaların yakılması gerektiğini ve ABD’de yenilerinin yapılması gerektiğini belirtti. Yani size güveniyorum, tüm bu çöküş hakkında neye inanıyorsunuz?

Leave A Comment