Bags
vutui  

Tracee Ellis Ross’un eklektik, gelişmiş çanta stili

Tracee Ellis Ross’un onun için çok şey var, Diana Ross’un çocuğu olmanın yanı sıra kemerinin altında iki başarılı sitcom olması (siyahımsı ve ayrıca Erken Aughts sitcom geleneksel kız arkadaşlarını hatırlamayalım), ancak onun olağanüstü çanta oyununu görmezden gelmemelisiniz. Tracee her zaman masaya farklı bir şey getirir ve LAX’taki diğer ünlü kollarda sık sık görülen hiçbir şeyle uğraşmaz. Son çanta hitlerinden birkaçına bir göz atalım, olur mu?

Balenciaga Bazar Tote
Balenciaga aracılığıyla 1.645 $
İşte Tribeca’da Tracee, tasarımcı tonlarıyla iyi eşleşen esnek kahverengi bir deri Balenciaga Bazar tote getir.

Balenciaga Bazar Tote
Balenciaga aracılığıyla 1.645 $
Aynı şekilde kadife pantolonlar ile harika görünüyor. Tam burada Balenciaga ile birlikte, günlük şovda bir görünümden sonra tekrar taşıyor.

Balenciaga Bazar Tote
Balenciaga aracılığıyla 1.645 $
Ve tam burada, Tracee’nin NYC Hotel’in yöntemi üzerinde. Tracee her zaman kameradan gizlice girer mi? Çok daha fazla dikkat etmeye başlayacağım.

Céline Phantom Cabas Tote
Vestiaire kolektif aracılığıyla céline alışveriş
Bu büyük siyah deri céline Phantom Cabas’ın taşıdığı, ruhsal olarak Balenciaga’ya benzer. Tracee kısa bir süre önce bu taşıyıcıyı Great Morning America’da bir görünüme getirdi.

Chanel Cerf Tote
Vestiaire kolektif aracılığıyla Chanel’i alışveriş
İşte Tracee, tercih ettiği Chanel tasarımlarından biriyle manzaraya gidiyor: parlak beyaz bir CERF tote.

Chanel Cerf Tote
Vestiaire kolektif aracılığıyla Chanel’i alışveriş
Burada bir kez daha NYC’ye getiriyor. Bu yayın da aynı şekilde, Tracee’nin katil güneş gözlükleri oyunu hakkında bir şekilde sonuçlandı.

Gucci Hayalet Marmont Çanta
Gucci aracılığıyla 1.890 dolar
Tracee bu çarpıcı Gucci Hayalet Marmont çantasını geçen yıl tatil sezonunda Grove’a getirdi ve henüz ikinci bir ünlünün bu kesin stili getirdiğini gördük. İnsanlar ne eksik?

Hermès Birkin
Son olarak, Tracee, Hermès Birkin’in itirazlarına tamamen dirençli değildir. Bu geleneksel siyah deri versiyonu bugünkü yeni bir görünüme getirdi.

Leave A Comment