Uncategorized
vutui  

Sonbahar 2020 için Mulberry sürdürülebilirliğin

önemini vurgularken, Mulberry diğer lüks markalar kadar kapsamlı bir şekilde kapsamadığımız bir marka, son zamanlarda radarımızda çok daha fazla. Örnek olarak İngiliz markası, şık silüetleri ile bilinir – aynı zamanda hem klasik hem de modern olan tarzlar. Buna ek olarak, marka olağanüstü işçiliği ile bilinir ve şimdi dut başka bir alemden yararlanıyor: sürdürülebilirlik.

Mulberry Portabello Tote, markanın olumlu çevresel etkileri ile bilinen fabrikalardan kaynaklanan deriden hazırlanmış ilk% 100 sürdürülebilir deri çantasıdır. Geri dönüştürülmüş iş parçacığı kullanılarak dikilmiş ve İngiltere’de Mulberry’nin karbon nötr fabrikalarından birinde yapılır. Minimalist tote temiz çizgiler ve kolay, eğimli bir siluet içerir.

Bu yeni tote, bu hafta başlarında Paris’teki bir showroomda sunulan markanın Güz 2020 koleksiyonunda yer alıyor. Koleksiyon, modern bir duyarlılığa sahip güçlü şekillere odaklanıyor. Yaratıcı yönetmen Johnny Coca, tasarım süreci boyunca ilham kaynağı hakkında konuştu ve koleksiyonun romantik bir yöntemle modern bir üniformaya kadınlık ve fayda kurallarını yeniden yazdığını belirtti.

Çantalara gelince, Portabello Tote’e ek olarak bu koleksiyon, Leopar Print ve en mükemmel bir İngiliz çek gibi oynak yeni yinelemelerdeki mevcut şekillere odaklanıyor. Marka ayrıca zengin sonbahar tonlarında yeni kuşaklı Bayswater su torbaları tanıttı. Aşağıdaki koleksiyonu görüntüleyin.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Leave A Comment