Uncategorized
vutui  

Torbamı Özellik: @anjamk Balenciaga çantası

Bir hafta önce bir Rebecca Minkoff çantası kazanmak için #FeaturemyBag yarışmamıza giren herkes için kazananları daha erken duyurmadığım için özür dilerim. Sorun, hepsine bakmamın yanı sıra girişleri de daraltmamın uzun zaman aldığı çok inanılmaz girişler vardı. Hepiniz o kadar iyisiniz!

Çok fazla tartışmadan sonra, @Anjamk’ın Balenciaga çantasının resminden yeterli alamayacağımıza karar verdik. Torbanın güzelliği bir şeydir, ancak bu resmin yapısı en çok ilgimizi çeken şeydir. Kazanması için @anjamk, Mini’den sonra sabah bir Rebecca Minkoff kazanacak. Tebrikler!

Tercih ettiğimiz fotoğrafı seçmek son derece zordu ve burada üç koşucumuz:

1) @kortnilovee – bisiklete binmek bu fotoğraftan hiç şık olmamıştı

2) @Kazahel – Kooba çantasını Capitol Hill’e götürerek, bronz çantasına karşı çizgili üstünü seviyoruz ve arka planda inşa ediyoruz

3) @kylie_francis – Bir Louis Vutton çantasından çok daha iyi olan nedir? Bir Louis Vuitton çantası ve yansıması.

Ve bu hafta böyle sert bir rekabete sahip olduğundan, tam burada onurlu sözlerimiz: @k_laymon2003, @mizz_sunshine85, @thejuicematic, @vitsky

Bu işlevi her Pazartesi çalıştırıyoruz. Twitter’da PangeBlog’a uyduğunuzdan emin olun ve önümüzdeki hafta çantanızı bizimle paylaşın. Şampiyon, bir hediye kartı veya başka bir ürün alıyor ve resmini Purseeblog’da yer alıyor. Girişinizi kaçırmamak için #FeaturemyBag hashtag’ini kullanın!

Leave A Comment