Uncategorized
vutui  

Son takıntı: Saint Laurent Snake-Etk Monogram Taşıma Çantası

Hedi Slimane altında genellikle Saint Laurent’in hayati önem taşıyorum, ancak adam bazı şeyler için inkar edilemez bir ustalığa sahip. Bana göre, koleksiyonları tipik olarak, diğer etiketlerin, chelsea botları ve deri ceketler gibi, rifflerin bir araya getirildiğini hissediyor, ancak chelsea botları ve deri ceketler gibi, nadiren hissedilene kadar işaretlenmiş, ancak bu teknik kıskanılacak birçok parça ortaya çıkarıyor. onların kendi. Bu hafta, gözüme çarpan parça, Saint Laurent Monogramme Tiny Taşıma Çantası’nın kabartmalı yılan versiyonu.

Bu çanta şekli her zaman Saint Laurent’in tekliflerinin favorisi oldu; 80’lerde çok şaşırtıcı bir kızın, retro-ikonik YSL logosu ile birlikte şehir merkezinde bir kulüp kulübüne götüreceği küçük çanta gibi geliyor. Katherine’in bir tane var ve ben her zaman biraz kıskanç oldum.

Bu sürüm henüz benim favorim. Sadece çanta yılanının gövdesi değil, aynı zamanda yakından baktığınızda, imza logosu bir dizi iç içe metal yılandan yapılmıştır. İyileştirme yeterince ileri gider; Neye baktığınız açıktır, ancak logo sağlam kalır. Bu sürüm hiç siyah görünürse, yerinde öleceğim.

Net-a-Porter aracılığıyla bu çantayı kendiniz 1,990 $ için alın.

Leave A Comment