Uncategorized
vutui  

Anya Hindmarch, ilkbahar 2015 pist çantaları

ile parktan çıkıyor, sezonun başlarında ve Milano ve Paris’teki el çantası ağır ağırlıklarının hiçbiri bize henüz sessiz kaldıklarını göstermedi, ama buradayım Cesur bir tahmin yapmak için: Gelecek pistlerde gördüğümüz hiçbir şey Anya Hindmarch’ın Bahar 2015 çantaları kadar eğlenceli olmayacak ve herhangi biri çok daha zorlayıcı olmayı başarırsa şaşırırdım.

Sadece aksesuarlar tasarlayan, el çantalarını birkaç mevsim önce kutlamak için hazır giyim tarzı pist şovları atmaya başlayan ve el çantalarındaki güven hakkında biraz şey söylemelidir. başkalarının tam koleksiyonlarının yanı sıra. 2015 ilkbaharında, modeller beyaz ketenlerde gevşek kıyafetler giydi, bu da el çantalarına merkez sahne alacak bir arka plan verdi.

Bu çantaların bu departmanda özel yardıma ihtiyacı olduğu için değil; Burada ve orada birkaç geleneksel deri parçası yerleştirilmiş olsa da, çantaların çoğu pop kültürü gereçleri ile süslendi. Hindmarch’ın tüketici ürünleri markalı çantaları patlayıcı bir şekilde popülerdi ve bu koleksiyon, yıldızlar, kalpler, çizgi film gözleri, oklar, düşünce kabarcıkları ve bahsedilecek çok sayıda başka şey gibi şekillerin yanı sıra bu temanın devam etmesini içeriyor.

Yenilik ayakkabıları bir süredir çok popüler oldu ve tasarımcılar benzer şekilde ciddi olmayan bir hisle debriyajlar geliştirmek için önemli bir başarı bulsa da, Hindmarch tam boyutlu deri ile ilgili olduğunda en iyi tonu elde eden ilk büyük ölçekli tasarımcıdır. Günlük çantalar. Kreasyonları, eğlence ve lüks arasındaki dengeyi belirtmek için çok zor olan dengeye çarpıyor ve işte yakında yön değiştirmemesini umuyor. Aşağıdaki koleksiyonun tamamına göz atın.

[Vogue UK üzerinden fotoğraflar]

Leave A Comment