Uncategorized
vutui  

Mini İnceleme: Céline Bagaj Tote

Koleksiyonunuzda, özellikle kovalamaca heyecanını hatırladığınız bazı çantalar var mı? Yapıyorum ve bu onlardan biriydi. O zaman NYC’de yaşıyorduk ve Céline Bagaj Tote tüm öfke idi. Kobalt mavisinde gördüğüm anda, ihtiyacım olduğunu biliyordum: Bu benim rengimdi. küçük sorun; Birini bulmak neredeyse imkansızdı. Bu çok daha ücretsiz zamanım ve daha az endişem olduğunda öncesi KID’lerdi, bu yüzden farklı mağazalara gitmeye ve sorgulamaya başladım ve sonra Barneys NY’ye (RIP) gittim ve ismimi oraya koydum. Satış ortağı “Bence şanslı olabilirsiniz” dedi. Ve haklıydı.

Birkaç gün sonra beni geri aradı ve güzelliğimi görmek için şehir merkezine girmek için bir taksiye atladım. Mağazada alışveriş yapan ve çantamın ortaya çıktığını ve nefes nefese kaldığını gören diğer insanları hatırlıyorum! O bir sersemleticiydi ve benimdi. Bana sorarsanız, bunun Céline tarafından bagaj kılıfları için üretilen en iyi renk olduğunu söyleyeceğim. Deri gerçekten kalın ama aynı zamanda yumuşaktır, bu da çizilmeye eğilimlidir. Bunun yanı sıra, bu çanta bozulmamış.

Zamanla, Céline Bagaj Tote o kadar büyük hale geldi ki, oynandığını gördüm ve bagaj kılıflarımı dolabıma emekliye ayırdım, nadiren tekrar taşıyarak. Ancak, Phoebe Philo markayı terk ettiğinde, #oldCeline tekrar isteniyor ve yeni oldu, bu yüzden bu güzelliğe hiç ayrılmadığım için çok heyecanlıyım.

Hangi bagaj toates var, çok fazla olduğunuzu biliyorum?! Yeniden sevilen birkaç kobalt mavi bagaj kılıfı gördüm, yeniden satış siteleri aracılığıyla aradığımda, ama onlar kadar aşina olmadığım sitelerdi, bu yüzden size bu şekilde göndermek istemedim. Fashionphile, kontrol etmenizi tavsiye ettiğim büyük bir bagaj kılıfı var.

Bagaj tote’umla ilgili video incelememi buradan izleyin!

Leave A Comment