Uncategorized
vutui  

De Couture Delikli Deri Tote

Not: Çanta hakkında bazı detaylar eklemek istedim. De Couture Tote, gerçekten ince bir küçük altın ile perforasyonun arkasında deri astarlı, bu gerçekten incedir. Bu nedenle, çanta kirlenmeyecek. Ayrıca, çanta nemli bir bez ile tamamen temizler. Sadece bunu kolayca kirlenerek çantaya endişeli olanlar için eklemek istedim.

De Couture Delikli Deri Tote

Lux Couture sahibi olan arkadaşımız Sari Brown, bize yeni çantalarla birlikte zaman zaman yeni tasarımcıları getirdi. Son zamanlarda hepinizin hepinizin yanı sıra, benimle birlikte, Böyle bir hit olan D’Angel Tia Tote için düştü (Çanta Blogcularında olduğu gibi) Lux Couture’daki hisse senetlerini tamamladı. Hala bu çanta ile ilgileniyorsanız ve stokta diyorsa, Sarı Söyleyin Sarı Size Söyleyin ve Sizinle ilgilenir. Sari, bana her zaman yeni tasarımcılar hakkında yeni bilgiler getirmiştir (Katherine Kwei ve Jennifer Alfano akla geliyor!). Sari’nin radarında olan bir sonraki tasarımcı ve ben de couture.

Beyaz sıcak çanta eğilimi için tam zamanında De Couture Delikli deri tote. Bu çanta, dergi editörleri arasında bir favori olmuştur ve temiz sportif beyaz çekiciliği neden olması gerekir. Delikli deri, düz deri tabakanın üstünde bulunur ve bu duffel ideal rahat şık çantadır. LV delikli çantalar büyük isabet, ancak bu çantanın boş tuvali sakinleştirici bir his verir. Kolları kaplı deri zincirlerle oluşturulur ve iki taşıma kayışı (bir zincir ve bir deri kaplı zincir) vardır. Tanınmış tasarımcı etiketlerinin adımı, çok daha bilinmeyen, kiralanmamış çantalara kadar sürekli duyuyorum. Şimdi bunu yapmanın zamanı geldi ve şimdi beyaz çantanızı ortaya çıkarma zamanı. Ölçümler 15.5 “W x 10” H x 6.5 “d’dir. Luxcouture ile 1,750 dolara sunulur.

Vibri Wulandari ve Dewi SugiArto, egzotik cilt torbaları hattlarına başladı, sadece kendileri için hem de gün boyunca kot pantolonla ve geceleri kokteyl elbiselerle birlikte giyilebilecek arkadaşlar için küçük cüzdanlar yaparak başladı. Böyle gerçek hayatta, fonksiyonel bir odaklanma başlangıcından itibaren, el çantaları koleksiyonlarının çok giyilebilir ve klasik olması olağandışı değildir. Endonezya’da yapılan (her ikisi de Endonezya’dandır, DEWI şimdi Jakarta’da yaşıyor, şu anda Vibri’nin şu anda ViBouver’tan geçerken), Python, Cobra, Watersnake ve Kertenkele derileri, her birine özel görünümlerini veren ve katkıda bulunur. Her elin şık, lüks bir görünümü çanta yapıldı.

De Couture Delikli Deri Tote Kapat

Leave A Comment