Uncategorized
vutui  

Hermès Örnek Satış Hattı’nda

8 saat geçirmenin nasıl bir şey olduğu, satışları örnekleyecek birkaç küresel moda başkentinden birinde yaşamasanız bile, tamamen boş zamanınızla bitirmek için uygun bir şey , muhtemelen bekleme süreleri, uzun çizgiler ve diğer alışveriş yapanların saldırganlıkları hakkında birçok kentsel efsane duydunuz. Birkaç moda markası, hermès’in kırbaçlayabileceği çılgınlıklara ilham veriyor ve Racked New York, markanın kendisi için çok beklenen satışını deneyimlemek için bir muhabir gönderdi. Oldukça zamanı vardı.

Channing Hargrove, geçen hafta sekiz saat boyunca soğuk, yağmurlu bir şehir merkezinde kaldırımda durdu ve sahip olduğu tek şey, moda pazarlık avcılarının çılgınlığı ve New Yorkluların olsalar bile rastgele çizgilere katılma istekliliği hakkında komik, biraz kasvetli bir hikayeydi. Herkesin ne beklediğinden tam olarak emin değilim. Çünkü dayanıklılığına rağmen, asla satışa girmedi ve nihayetinde onlarca başkalarıyla birlikte günün sonunda geri çevrildi.

Hargrove, o sırada bazı tüketicileriyle (veya çok daha doğru bir şekilde alışveriş-dolu) konuştu ve muhtemelen şaşırtıcı bir şekilde, çoğu zaman satın almak istediklerinden bahsettiği şey erkek bağları. Bu muhtemelen umut verici bir şeydir (Hermès örnek satışları nadiren ayakkabı dışındaki deri malları içerir), ancak Hermès’in sitesindeki bağların çok sayıda maliyeti 200 dolardan az; Bunlardan birkaçındaki indirimin tam bir gün boyunca kaldırımda ikamet etmeye değer olacağını hayal etmek zor, ama kuşkusuz, Dünya’nın birçok sabırsız insanından biriyim.

Hargrove’un Racked NY aracılığıyla Örnek Satış Çılgınlığı hakkındaki tam hesabını okuyabilirsiniz.

Leave A Comment