Uncategorized
vutui  

Fashion’ın Night Out’ta bir şey satın aldınız mı?

İkinci yılda, Anna Wintour tarafından yaratılan moda gecesi hem sosyal hem de medya etkinliği olarak temelini buldu. Capital-F moda insanlar, Barneys’teki Olsen ikiz sığır çağrılarından Velvet Halat’a, Ferragamo ve Madewell’deki konuk listelerine kadar fetolara kadar Twitter’da deneyimlerini ve fotoğraflarını paylaşıyorlardı. Kalabalıklar bu yıl büyük bir marjla geçen yıla göre daha büyüktü ve New York karakoluyla lüks bir marka veya satıcı şenliklere oturdu.

Tüm bu metriklere göre, moda gecesi kükreyen bir başarıydı. Ancak satışları yönlendiren ve insanları alışveriş yapan bir etkinlik olarak, çok sayıda eleştirmenin hala etkinliği hakkında soruları var. Uberdesigner Marc Jacobs ile birlikte Jimmy Fallon görünümüyle oldukça garip bir gece boyunca, Wintour Fallon’un olayın indirimleri içerip içermediği sorusunu – ya da en azından beklenmediği sorusunu anlattı. Bu yüzden merak ediyoruz – eğer New York’ta veya başka bir yerde bir FNO etkinliğine katıldıysanız, bir şey satın aldınız mı, yoksa kalabalıkta ve etkinlikten memnuniyet duydunuz mu (ve belki de tamamen ücretsiz kokteyller)?

Geçen yılki açılış gezisinin birkaç özeti, tüketicilerin moda gecesini bir satın alma fırsatı olarak görmediğine dair anekdot kanıtlar sundu ve bu mantıklı – kalabalıklar çok küçük mağazalarda çok büyük ve hiç kimse tamamen olduğunda alışverişe odaklanmıyor Ücretsiz içki içmek için ve ünlüler gawk. Bergdorf’a gidip aynı çantayı haftanın herhangi bir günü aynı fiyata satın alabilirim ve kalabalık alışverişten özellikle memnun olmadığım için (Salı sabahı veya biraz olmadıkça beni Aralık ayında bir alışveriş merkezinde görmeyeceksiniz Böyle), moda gecesinde neredeyse hiçbir satın alma teşviki yok.

Alkolün satın alma engellemelerini düşürme konusundaki tuhaf yeteneği, FNO’nun amacı insanlara alışverişin eğlenceli olduğunu hatırlatıyor. Akşamın sayısız etkinliğinden birine gösterecek kimsenin bu gerçeği hatırlatmaya ihtiyacı olup olmadığını sorguluyorum, ancak Wintour ve diğer organizatörlere anlayışlı pazarlama için kredi raporu vermelisiniz. Ana akım medyanın modayı çok dikkatli bir şekilde ele alması nadirdir ve etkinliğin kesinlikle endüstri içindeki insanları da konuşmasını sağlamayı başardı. Bunun gelişmiş gelirlere dönüşüp dönüşmeyeceği görülüyor, ancak yorumlarda tüm gözlemleri ve hipotezleri duymak isteriz.

Aliceinnyc aracılığıyla Moda’nın Night Out Çiftliği fotoğrafı

Leave A Comment