Bags
vutui  

Toplam takıntı: Olympia le-tan kitap debriyajları

Her hafta, herhangi bir ekstra Olympia le-tan kitap debriyajları alıp almadıklarını görmek için net-a-porth yeni gelenleri takıntılı bir şekilde inceliyorum. Bu kitap debriyajları tamamen gerçekçidir, ancak aynı şekilde yaratıcı bir şekilde üretilmiştir, kıyafetinize yeni bir boyut ekleyeceklerdir. Bir saplantım var ve hafif olmadığım için, tek sorunum hangisini istediğimi ve tam olarak ne kadar izleyebileceğimi seçmek.

Markanın imzası kitap kavraması, büyükannesinden miras aldığı bir beceri ve onun gibi, babasından kaynaklanan bir coşku olan Olympia Le Tan’ın nakış gibi doğdu. Kitabı debriyajları son derece kısıtlı bir baskıdır ve onları anlayan herkes umutsuzca sahip olmak istedikleri versiyonu izlemeye çalışır.

Ünlü Olympia le-tan kitap debriyajları, bazen ilginç kitaplarla zaman içinde en ünlü edebiyat eserlerinden birkaçına başını sallayan ince bir şekilde çekicidir. Eğer benim yoluma sahip olsaydım, Olympia le-tan kitap debriyajlarıyla dolu bir kütüphaneye başlardım. Hayallerim gerçekleşirse, debriyaj koleksiyonuma eklemek için mükemmel Gatsby gibi tercih ettiğim kitaplardan birini keşfedebilirim. Çeşitliliğe yaklaşık 1.100 $ ‘dan 1.900 $’ a mal olur. Net-a-Porter ve Farfetch aracılığıyla Olympia Le-Tan’ı alışveriş yapın.

Leave A Comment