Bags
vutui  

Louve Pink’e nasıl eklenebilir

çok sayıda pembe tonuyla, tüm farklı renk adları bu kadar kafa karıştırıcı alabilir. Özellikle, Pink Online’ın tonlarını aradığınızda, ortaya çıkan çeşitliliğin her yerinden söz veriyorum. Bunu anlamanın en iyi yolu, pembenin pembe ve mor arasında çarpıcı bir renk tonu olduğudur; Mordan çok daha fazla sustururken, pembeden biraz daha zengindir. Son zamanlarda yeni renklerimizi vurgulayan bir FB canlı yaptım ve kadınlar soruyordu, yeni deri pembe ya da mor mu? Bu yüzden beni ne renk olduğunu düşünüyor mu?

Lauve pembe!

Elbette benim için, 2021 için gardırobunuza nötr renk ekiniz olarak eklenecek en uygun renktir. Renk, çok sayıda farklı cilt tonlarında müthiş görünüyor, çok popüler bir nedime rengi haline geldi. Yeni bahar ve yaz çantanız kadar iyi göründüğünü düşünüyoruz! İyi haberler, en yeni varışlarımızdan birini tanıtmak: Guava. Buna GUAVA diyebiliriz, ancak aslında fermuar, saplamalarda ve mikrofiber astardaki altın vurgulamaları olan çarpıcı bir leylak rengidir. Çanta büyüklüğünde büyük ya da çok az gidebilir ve tüm yıl boyunca onu giyebilirsiniz!

Şimdi soru ne giyecek?

Sadece beyazla çok taze görünmüyor, aynı zamanda gri, çıplaklar, donanma, denim veya siyah beyaz ile inanılmaz görünüyor. Sonra sonbaharda / kışın, kömür, çikolata kahverengi, siyah ve orman yeşili ile güzel bir şekilde eşleştirebilirsiniz veya bordo, bordo veya kırmızı kırmızı şarap renkleri ile mono-kromatik.

Öyleyse pembe ve mor seviyorsanız, leylak pembesi cevaptır. Yarı-anilin deri zamanla iyi giyer, düzgün bir şekilde halledilir. (Önerilere ihtiyacınız var Son blogumuzu kontrol edin) bu yüzden açık renkten korkmayın.

Pembe senin işin değilse, diğer en yeni varışlarımız Fransız vanilyasını diyoruz. Fermuar ve donanımdaki altın tonlar derideki küçük altın tonları ortaya çıkarır. Ve onunla yüzleşelim, sezon için gerçek bir nötr arayanlar için yaz için de taze.

Bunu Paylaş:
Twitter’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Facebook’ta paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Pinterest’te paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)
Tumblr’da paylaşmak için tıklayın (yeni pencerede açılır)

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Gri çanta: Gerçekten 50 gölge var mı ?? 1 Nisan, 2021 “E-ticaret”
Siyah bir çantadan çok daha nötr!?! 15 Ocak, 2022 “Deri renkleri”
Yıl boyunca hangi renk çantasını giyebilirsin? 12 Mart, 2021 ‘Çanta “

Leave A Comment