Uncategorized
vutui  

Ünlüler Fendi, Louis Vuitton ve Gabriela Hearst

Reese Witherspoon ile mermi ile mermi yapar. Yeşil, tüylü ve nerede olduğu hiçbir konseptim yok. Lütfen yardım gönderin. Buradaki diğer her tek çanta kimliğe bir esinti oldu, ancak Reese bu hafta bize bir bilmece sarılmış bir muamma attı. Ayrıca, Juicy Celeb News ürünleri için mükemmel bir hafta. Meghan Markle gözle görülür bir şekilde hamile, Rihanna hala bol, büyük her şeyi kullanıyor ve Kate Beckinsale daha genç bir adamla çıkıyor! Ancak, çantalar için gerçekten burada olduğunuzu anlıyorum, o yüzden dalalım.

Meghan Markle
Meghan ve Harry kısa bir süre önce Birkenhead kasabasına bir görmek için para ödedi ve Sussex Düşesi bu Gabriela Hearst Nina Bag’ı geziye çıkardı. Meghan şimdi altı aydır.

şimdi al

Khloe Kardashian
Khloe Kardashian’ın geçen yıl bebeğinin doğumunu göz önünde bulundurarak (nispeten) çok daha düşük bir profil tuttuğunu hissediyorum, ancak burada, bir svelte, Dove Gray 25cm Birkin ile çok daha fazla ne zaman olduğu gibi.

Hermès çantalarını buradan satın alın

Catherine Bach
Tehlike Dükleri/Genç ve Huzursuz Yıldız Catherine Bach, Los Angeles’taki Çiftçi Pazarı’nda bir Jumbo Chanel flep ile tanımlandı.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Reese Witherspoon
Reese Witherspoon, bu tüylü çevre dostu gizli çanta ile Santa Monica’nın etrafında koşarken görüldü. Bununla birlikte, Intel’in kim var?

Kate Beckinsale
Kate Beckinsale kısa bir süre önce Givenchy Pandora çantasıyla La Lakers oyununa gitti. Birlikte gittiği adam, ama aynı zamanda potansiyel olarak erkek arkadaşı mı? Baharatlı.

şimdi al

Rihanna
İşte Rihanna, NYC çevresinde zarif beyaz küçük bir Fendi Peekaboo ile geceye adım atıyor.

Fendi çantalarını buradan alışverişe

Bella Hadid
Bella Hadid bu Louis Vuitton Keepall 45’i Milano Moda Haftası için Milano’ya getirdi. Bu özel kiraz baskı keepall, Louis Vuitton ve Takashi Murakami ortak.

şimdi al

Claire Foy
Sonunda, Claire Foy, yeni Ruth Bader Ginsberg filmini seks temelinde tanıtmak için Jimmy Kimmel’e gidiyor. Yeni bir Chanel Tiny flep getiriyor.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Leave A Comment