Bags
vutui  

Hermes 2014 Gelecek Hafta için Set

Ocak ayı zor bir ay. Soğuk, karanlık, tatil sonrası tüm hayal kırıklığı olan şey var. Üst düzey bir tüketiciyseniz, aynı şekilde, birçok markanın, biraz yıllık maliyet artışı için katılmak için tatil sonrası durgunluğu kullandığı gerçeğini sunmak zorundasınız. Mizhattan sitesine göre Hermes, endişelenmeniz gereken maliyet artışıdır.

Mizhattan, maliyet artışları, örnek satışlar ve diğer hush-hush Manhattan perakende makineleri hakkında bu tür sinsi bilgileri elde ettiği anlaşılıyor ve kaynakları, önümüzdeki hafta sonlarından itibaren, Hermes müşterilerinin mağaza çapında maliyetlerin herhangi bir yerde artırılmasını bekleyebileceğini gösteriyor. Ürün kategorisine bağlı olarak% 6 ila% 10. Kaynağı, cüzdanların daha yüksek fiyatlardan en çok etkileneceğini ve aksesuarların yanı sıra deri ürünlerinin destek spektrumunun% 10 ucuna daha iyi olacağını göstermek için alıyoruz.

Yeni maliyet seviyelerine tam geçiş ayın sonuna kadar toplam olmalıdır, bu nedenle aklınızda bir satın alma işleminiz varsa, bu gece işten sonra bölgesel Hermes mağazanıza highting yapmak isteyebilirsiniz. % 10’luk bir maliyet artışı, giriş seviyesi deri Birkins’in maliyeti üzerinde yaklaşık 1.000 dolar ve Hermes’in web sitesinde mevcut olduğu timsah çantasında 3.800 ek dolar gösterecektir.

Hermes, elbette, üst düzey çanta pazarının büyük katmanında; Müşterileri, birçoğunun yanı sıra, aşırı dolar miktarları, şirketin münhasırlık cazibesinin büyük bir parçasıdır. % 10’u oldukça büyük bir asansördür, ancak 10.000 $ çantaya sahip bir dönüş hizmeti yapan bir işseniz, maliyeti 11.000 $ ‘a değiştirmek, büyük olasılıkla onları alanlara büyük bir fark yaratmayacaktır. Hermes için bir yerde mevcut bir maliyet devrilme noktası var, ancak eğer öyleyse şok olurum.

Leave A Comment