Bags
vutui  

Sırt çantaları iyi görünebilir mi? Bir soruşturma

Sırt çantalarını sevmek istiyorum – gerçekten seviyorum. Herhangi bir anda, en az bir dizüstü bilgisayar, bir sweatshirt, belki ekstra bir çift ayakkabı ve bir şişe perrier etrafında dolaşıyorum, ancak eşyalarımı mümkün olan en az uygun şekilde taşıma eğilimindeyim. Son zamanlarda büyük Chloé Marcie’mi taşıyorum, ancak dizüstü bilgisayarları ve çeşitli güç kablolarını tutmanın homurdanması için bir tuval tote çantası kullanıyorum. Bu açık amaç için çok sayıda büyük cüzdanım var, ancak her şeye uyabilecek çok az şey var ve daha azı daha azı, eşyalarım olan kaotik rastgele ile aşırı yüklenmeyi rahat hissediyorum.

Elbette bu soruna kolay bir hizmet var ve buna sırt çantası deniyor. Ama sırt çantalarından nefret ediyorum. Bir sırt çantası taşımak beni her zaman bir katır gibi hissettiriyor ve nasıl göründüğünü hiç sevmedim. Ancak, internet servis sağlayıcımdan tamamen ücretsiz olarak aldığım tuval tote püskü ve emmek ve iyi bir sırt çantası almam gerekebilir.

Tabii ki Prada harika bir sırt çantası yapıyor, ancak istediğim efsanevi naylon küçük sırt çantası da fazla tutmayacak. Hayatımda ihtiyacım olan sırt çantasının, Clueless’ta Cher Horowitz’den çok daha fazla Cheryl olacağını kabul etmeyi öğreniyorum, ama yine de bilmem gerekiyor: Sırt çantasının iyi görünmesini sağlamanın bir yolu var mı? Sırt çantaları taşırken gördüğüm ünlüler onları her zaman en iyi anlaşma ile tutuyor ya da lisedeki havalı çocuklar gibi bir alımla güvencesizce sarkıyorlar. Bu harika görünüyor, ama bir buz tabakası üzerinde yürürken hayatımı işten eve götürürken kopyalayabileceğim bir şey değil (bu bugün başıma gelen gerçek bir hikaye).

Kalbimin derinliklerinde temelde sırtımda bir çuval taşımaya katılmıyorum, ancak gerçekten iyi bir sırt çantası bularak bu inancı değiştirmeyi umuyorum, böylece karıncadaki buzun üzerinde yürürken havalı görünebilirim. Başka bir şey yoksa, kayarsam düşüşümü yastıklayacak…

Senreve sırt çantaları harika çünkü bir sırt çantası fikrini taahhüt etmem gerekmiyor çünkü bir sürü farklı yol giyebilirler.

Senreve Maestra çantası

şimdi satın al

Bu Prada naylon sırt çantası bazı şeylere uyabilir gibi görünüyor. Çok fazla şey değil, ama bazıları, yine de.

Prada naylon çivili sırt çantası

şimdi satın al

Oh merhaba yine Prada ve bu sırt çantasının ne kadar havalı göründüğüne bakın çünkü sadece bir kayış var. Kesinlikle yararlı değil ve kesinlikle istek listemde.

Prada tek omuzlu sırt çantası

şimdi satın al

İyi bir Adidas sırt çantasını seviyorum ve bu büyük bir yarışmacı:

Adidas orijinal sırt çantası

şimdi satın al

Bu Chloé Faye sırt çantası benim için kesmezdi, ama birisi gerçekten giydiğinde harika görünen ilk sırt çantası.

Chloé Faye Sırt Çantası

şimdi satın al

GÜNCELLEME: Sırt çantalarını değerlendirmeye adanmış sitelerle dolu bir internet deliğinden düştüm. Kendinizi tasarlayabileceğiniz “ödüllü” bir “modüler paket sistemi” sayfasına geldim. Torbaya bir dizüstü bilgisayar modülü ve bir çeşit gümüş toka ekledim, ancak sırt çantası hala garip ve gerçekten yeşil ve mumsu görünüyordu. Şimdi Mission Workshop adlı bir şeye 443 dolar borçluyum. Kendi sırt çantanızı tasarlayın – burada modüler paket sistemini ima ediyorum.

Tamam afedersiniz, bu gördüğüm en güzel sırt çantası. Tüm modüler paket sistemi çöküşünden sonra bu Burberry sırt çantası, dizüstü bilgisayar modüllerinin çölünde bir okyanus. Bu, doğru giyildiğinde bile iyi görünüyor:

Burberry the Rucksack

Şimdi Satın Alın: 1.452 $ 726

Klasik Fjällräven çantalarına saygılarımızı ödemeliyiz. O kadar çirkinler ki aslında biraz havalı ve şimdi küçük sırt çantaları olarak mevcutlar çünkü bu zaman çizelgesindeki her şey küçülüyor.

Fjällräven Kånken No. 2 sırt çantası

şimdi satın al

Louis Vuitton’un Palm Springs Sırt Çantası bazı dizüstü bilgisayarları tutabilir gibi görünüyor:

Louis Vuitton’un Palm Springs Sırt Çantası

şimdi satın al

Bu Fendi sırt çantasıyla hepsi güzellik ve cazibe:

Fendi ff flep sırt çantası

şimdi satın al

… Ve sonra da var, şık değil ama oldukça geniş görünüyor:

Fendi çanta böcek sırt çantası

şimdi satın al

Ama aslında bu benim en sevdiğim Fendi sırt çantası:

Fendi mani çift f logo sırt çantası

şimdi satın al

Son zamanlarda logoları seviyorum ve bu MCM çantası güzel:

MCM visetos çivili sırt çantası

şimdi satın al

Bu Moschino uzay oyuncak çantasını incelik ve sofistike olduğu için seviyorum. Ama tüm ciddiyetle, cazipim.

Moschino uzay oyuncak çantası

şimdi satın al

Givenchy’de tek bir fonksiyonel sırt çantası bulmak için erkeklerinin bölümünde arama yapmak zorunda kaldım, ama yaptığımda fonksiyonel sırt çantalarının hazinesi ile ödüllendirildim. Benim favorim, her yerde sizinle gizli bir sırt çantası sürprizini taşıyabilmeniz için küçük bir kareye rahatça katlanan bu.

Givenchy 4G Packway Sırt Çantası

şimdi satın al

Bekle – Chanel grafiti sırt çantasının var olduğunu hatırladım. New York Post, 2014’te yazın “BT çantası” ilan etti ve hala GR görünüyoryemek. Bu kesinlikle gördüğüm en havalı sırt çantası ve bu da araştırmamı sonuçlandırıyor. Evet, sırt çantalarının iyi görünebileceğini duyurmaktan memnuniyet duyuyorum.

Chanel grafiti sırt çantası

şimdi satın al

Not: Lütfen bana sırt çantası önerilerinizi aşağıdaki yorumlarda gönderin. Hala bakıyorum.

Leave A Comment