Bags
vutui  

PURSEFORUM YÜKSEK – 12 Mayıs

Selamlar, çanta hayranları! Üyelerimizin alışveriş yaptığı, paylaştığı ve tüm konular hakkında sohbet ettiği PangseForum’a bir daha yüksek tarzda bir hafta daha tamamlıyoruz. Buraya kendi PurseForum üyelerimizden fotoğrafları eklemekten çok mutluyuz ve daha fazla anlamak istiyorsanız metindeki konuşmaların bağlantılarını keşfedebilirsiniz. Bugün, TPF’nin diğer alanlarının yanı sıra, Mulberry’ye gittikten sonra çanta vitrini ve oyun alanına düştük.

Bu hafta Goyard’a gitmeye etkilendik ve Mmaya’nın doğrudan Paris’ten büyük yeni Gray St. Louis’i keşfettik, aynı şekilde Fransa merkezli çok sayıda tasarımcı için “Ana Gemi” olarak anlaşıldı. Bu önde gelen taşıma, Louis Vuitton Twilly ile de oldukça geliyor.

Stregahorn, geçen ay Paris’te Goyard’a gitmeden önce öneriler istedi ve bu tartışma başlığında yakında bir açıklama keşfetmeyi umuyoruz. Üyelerimizin birçok fikri vardı. Ayrıca, Vintagevuitton’un bu saygıdeğer markayla bağlantı kurmak için harika bir yöntem olan yeni St. Marie debriyajını kaçırmayın. Bu markanın görünümünü seviyorsanız, maliyet noktasına değer olup olmadığı sorusu, bu tartışmadan çok fazla şey keşfedeceksiniz ve programın her zaman satın alma işleminizle ilgili endişelerini sorabileceğiniz ve üyelerimiz de heyecanlanacaktır. Yardım Edin.

Sonra, Lilian Hui’nin yanı sıra çok şaşırtıcı çanta, ayakkabı ve saat koleksiyonunu yakaladığımız çanta vitrine kapalı. Mücevheratın yanı sıra – mücevherleri hatırlamıyor.

Üyelerimizin çoğu üst düzey satın alımlarını paylaşmayı sever. Bütçeniz ne olursa olsun, PurseForum’da bir ruh kardeşi veya kardeş keşfedeceksiniz ve çanta vitrini başlamak için harika bir yer. Aynı şekilde Phiomegas’ın, bazı lezzetli çantalar içeren giyilebilir sanat nesneleri iş parçacığında konuyu ele alacaksınız.

Mulberry çok dostça bir subforum ve Purseforum Dutlu Hanehalkı dünyayı kapsıyor (elbette İngiltere’de bir konsantrasyonla). Bu hafta Skater yeni çantasını muhteşem Oxblood’da paylaştı. Üyelerimiz aynı şekilde, zevk için çok sayıda resim içeren bu konudaki Mulberry London Craft Haftası etkinliğinden bahsediyorlar.

Bu kolay, radar altı markası hakkında düşünüyorsanız, dut ve ziyaret etmek veya tanışmak için öneri kütüphanesine uğrayın. Bu arada, Mulberry’nin keşfetmek isteyebileceğiniz yeni bir Bayswater taşıma var ve bu başlamak için harika bir yer.

Oh, shh… Dije40 Hermès ile Mulberry’yi aldattı!

Daha az frekanslı subforumlarımızın birkaçında hangi yeni çantaları keşfedebileceğimizi görmek için hızlı bir dönüş yaptık ve her zamanki gibi altın vurduk. Bu sevimli çanta Burberry’den ve bizi bugün burberry getirdiğiniz Burberry’de cocoloversisi’den endişelendiriyor. bunun gibi!

DZI, Tods meraklıları dizisindeki yeni dalga çantasının bir resmini düşürdü ve bu markanın tekliflerine her zaman mutlu bir şekilde hayran kaldık. Görülmesi gereken çok daha fazla şey olmasını istiyoruz – belki de okuyan birisinin paylaşacak bir Tod’un çantası var mı?

Adamyves, son zamanlarda Saint Laurent mağazasında telaşlıydı ve bu şık yeni çantayı seçti ve Saint Laurent çantalar ipliğinde paylaştı.

Dooney ve Burke’de Ludmilla, arama hikayesini paylaştı ve son olarak bu doğal deride harika görünen çok esnek bir çanta olan bu güzel Flo Satchel’i keşfetti. Bu konuda çok daha fazla fotoğraf keşfedeceksiniz, ayrıca yakın çekimler bunun ne kadar harika bir keşfettiğini gerçekten gösteriyor. Tebrikler Ludmilla!

Üyelerimiz eşit şans müşterileri ve Valentino’da, Secretluvin bize yeni Valentino Rockstud dairelerine son açıklamasında ne kadar düşkün olduğunu gösterdi.

Oyun alanına gittin mi? Eğer yapmadıysanız, lütfen yapın! Günün her saatinde çok sayıda moda olmayan sohbet bulacaksınız ve bir çanta seçmenize yardımcı olan aynı dost üyeler, işlerde, kitaplarda veya bir sonraki Netflix tıkanağınızda rehberliğe yardımcı olmak için hazırlıklıdır. Body-Mind-Wellness, sadece üyelerimizdeki bazı kişisel konuları içerir. Katılmak kolaydır, bu yüzden bazı insanları zıplamak istediğiniz bir şey varsa, lütfen hoş geldiniz! Davetkar gün batımı kırmızı şarapımız, son zamanlarda ilginç olan fantastik rastgele fotoğraf ipliğinde Docjeun’dan geliyor – bir göz atın!

Ve oyun alanında tercih ettiğimiz duraklardan biri, birçok kişinin bildiği gibi, bunu yedim! Mutfakta iplik. Bundan sonra ne yiyeceğimizde bir kavram elde etmek için çalışmayı asla bırakmayız. Yani, J19 sayesinde bir kurabiye al!

Leave A Comment