Bags
vutui  

Kanye West, Louis Vuitton’un overpriced olduğunu düşünüyor

Kanye West çok sayıda düşüncesi olan bir adam. Sanat hakkında düşünceler, Kim Kardashian hakkındaki düşünceler, kendi parlaklığı ve ortaya çıktığı gibi Louis Vuitton hakkındaki düşünceler. West bir zamanlar sözlerinde sık sık “Louis Vuitton Don” olarak adlandırdı, ancak o günler bizi geçti. Bu günlerde Kanye, Vuitton hakkında çok sayıda düşündüğünüzü düşünüyor: markanın biraz fiyat ayarlaması kullanabileceğini düşünüyor.

Kanye, bu şeyi birçok insanı doğru, pratik olarak tartışmasız doğru olarak çileden çıkardığı yerde yapar, ancak öyle bir jackass-y tarzında en iyisi, insanlar onun ile aynı şekilde aynı fikirde değil gibi, prensipte aynı fikirde olma dürtüsünü alırlar. kibirini ya da Kim Kardashian’a olan sevgisinin bir tür örtülü onaylanması. Nesnel olarak, değil ve o rezil Jimmy Kimmel taslağında pahasına çok ya da daha az en iyisi olduğu gibi, Louis Vuitton’un fiyat yapısı hakkında muhtemelen birçoğunuz için, özellikle de dünkü gönderiden sonra doğru olacak bir noktaya sahip. Vuitton’un yeni kısmi monogram serisinde, kısmen exotik çantalar.

West, son zamanlarda Kimmel sonrası bir medya gezisi yapıyor ve canlı röportaj sırasında Los Angeles Radio sunucusu Big Genç Boy’a verilen tam alıntısı aşağıdaki gibi oldu. “Louis Vuitton için tasarım yapma fırsatım olsaydı, fiyatlar çok aşırı olduğu için …” ve “çocukların bu kadar tasarruf etmesini sağlamak için bir mesaj vermek istemiyordum. [benim] fikirlerim. ” Kanye en son 2009 yılında hızlı bir şekilde satan bir spor ayakkabı setinde marka ile işbirliği yaptı. Söylediği birçok şey gibi, alıntı kendisi de kendi hırslarından bazılarıyla çelişiyor, Giuseppe Zanotti ile işbirliği yaptığı 6.000 dolarlık ayakkabılar gibi ve her zaman -Kendi moda çizgisini yönetme arzusu.

Yine de Kanye’nin iç çatışmaları onun amacını reddetmek zorunda değil. Çok sayıda tüketici, kendilerini Louis Vuitton hayranları olarak görenler bile, LV’nin çantalarının kasıtlı olarak yükselen fiyat noktalarına değdiğini gösterme yeteneği hakkında yanlışlık ifade ettiler. Şirketin giriş seviyesi müşterileri uzaklaştırma hedefinden önce bile, Vuitton sektördeki en agresif iki yıldır fiyat artışlarından bazıları ile biliniyordu. Geçmişte Kanye ile hemfikir olduğunuzu hiç bulamadıysanız, şimdi zaman olabilir.

Leave A Comment