Uncategorized
vutui  

Louis Vuitton Petite Malle Bag’a

Daha yakından bakmak İnanılmaz derecede küçük olduğunda emin değilim – Borderline pratik, gerçekten – Bags bir şey haline geldi, ancak bu günlerde Louis Vuitton’un birçok popüler çantası ile başlıyor gibi görünüyor “minyon” kelimesi kelimesi Ve fiyat açısından, bu çantalar Louis Vuitton’un mevcut serisinin en zarif çantaları arasında yer alıyor. Bütçe perspektifinden bahsetmişken, bu büyüleyici tasarımların neredeyse tamamı için kesinlikle bir şehvet olsa da, onları koleksiyonuma eklemeyi bile düşünemiyorum. Yine de, bu çarpıcı küçük bayanlarla kıyafet oynamak eğlenceli ve eğer birisi bana gümüş bir tabakta bir tane sunacak olsaydı, en iyi şekilde alacağımı düşünürsünüz. Bu güzelliklerden birini sizin yapabilenler için, size çok daha fazla güç. Hayalperestler ve potansiyel alıcılar için bugün bir muamelemiz var: Louis Vuitton Petite Malle’ye kapsamlı bir bakış.

Bu çanta bloğun etrafında adil bir şekilde olmasına rağmen – şekil ilk olarak 2014’te Vuitton pistinde tanımlandı – hala gerçekten ne kadar güzel olduğuna hayret ediyorum. Vuitton’un sınıf gövdelerinden sonra modellenen Petite Malle, neredeyse Vuitton’un zengin tarihini almak gibidir. Serbest bırakıldığı düşünüldüğünde, Nicolas Ghesquière bu popüler küçük gövdenin birçok yinelemesini yarattı ve tanıttı.

İlkbahar/Yaz 2018 için, Petite Malle, klasik Vuitton monogram tuvali üzerinde buzağı derisinde çiçek aplikleri ile yeniden tasarlanmıştır. Petite Malle’nin bu versiyonunu seviyorum, çünkü özel ve farklı olsa da, hala bu çantayı alacak olsaydım, birini seçmede önemli bir yönü olacak klasik LV monogram tuvaline sahip! Metalik EPI deri versiyonunun da sansasyonel olduğunu söyleyeceğim. Bu çantadaki detaylar gerçekten fark yaratan şeydir. Buzağı derisi kaplamasından Altın Metalik Bagaj Donanımına kadar her şey, bu çanta düşünceli bir şekilde yaratılır ve güzel yürütülür.

Petite Malle, çıkarılabilir kayışla yıpranmış cross gövdesi olabilir veya sizi günden geceye götüren bir debriyaj olarak taşınabilir. Bu çanta son derece küçük olmasına rağmen, çoğu için gün boyunca işe yaramayacak. Gerçekten işe yaramasını istiyorsanız, kimliğinizi koyarak, kredi puanları kartı ve iç kart yuvasına biraz nakit parayı ve ardından çıplak ihtiyaçlarınızı taşıyabilirsiniz. Benim için bu küçük bir dizüstü bilgisayar + kalem, iPhone 6s (sans kasa), bir ruj, bir tüp aquaphor ve ince bir mikrofiber torbada güvenilir ışın-bans’ımdı. Eğer brunch’a gidiyor olsaydım ya da günü arkadaşlarla geçiriyor olsaydım, sadece aşağıdakilerle geçebilirim, ancak birçok insanın gündüz bir görünüm için bu kadar küçük bir çanta taşıyamayacağını biliyorum.

Torba buzağı derisinde kaplıdır ve kartlar için yeterince büyük olan bir iç yarık cebine sahiptir. Genel boyutlar 4.4 ″ L x 7.9 ″ W x 2.2 ″ D’dir. Petite Malle’nin bu versiyonu Louis Vuitton aracılığıyla 5.750 dolara satılıyor.

Ludlow Hotel NYC’de çekim

Leave A Comment