Bags
vutui  

Başka bir Louis Vuitton kıyafeti yakın mı?

Mart ayında Louis Vuitton’un Koreli otomobil üreticisi Hyundai’ye karşı davasının son kapsamını hatırlıyoruz. Bu sefer, LV’nin bir sonraki yasal tokatlamasının güzel Mythbusters ekibini ve çok sayıda patlayıcı, sıkı sarılmış domuz derisi katmanını içerebileceğinden korkuyorum.

Şu anda Almanya’da yurtdışım olduğum için, en sevdiğim Discovery Channel Show Mythbusters’ın en son taksitini bugüne kadar göremedim. Eldeki efsane, eski orduların kanonlarını inşa etmek için hayvan gizlerini kullanıp kullanamayacağını göstermeye çalıştı. İlk tüm deri yapısı sefil bir şekilde başarısız oldu, bu yüzden en iyi MB geleneğinde Kari, Grant ve Tory, siyah tozun patlamasına katlanmak için birkaç güçlendirilmiş katmanla domuz derisi süper bir kanon inşa etmeye devam ettiler.

Tasarımcı deri çanta üzerinde aptalca bir oyun olarak Kari, deri kanonunun tüm namlusunu kendi ‘MB’ monogram lezzetleriyle süsledi. Geçmişte çeşitli davalara maruz kalan Louis Vuitton monogramına çok benziyordu. Bildiğimiz gibi, LV markalarını ve logolarını çok koruyuyor – Biri için en sevdiğim geek ekibimin bu harika patlamış mit üzerinde başını belaya soktuğunu görmekten hoşlanmam.

Zaman gösterecek.

Bölümün bir kısmını [Discovery.com] görüntüleyebilirsiniz.

Leave A Comment