Bags
vutui  

Ünlüler yeni sonbahar çantalarını Chloé, Miu Miu ve daha fazlası

Sonbahar resmen bize var ve çoğu ünlü zaten en sevdikleri yaz stillerini emekliye ayırdı. Bunun yerine, en son çanta seçimleri kadife miu mius, süet givenchy çantaları ve diğer klasik sonbahar standbys. Bazı ünlüler İşçi Bayramı’ndan sonra biraz beyazla karıştırıyor bile. Tatlı dokular ve katmanlar şu anda bol ve diz boyu botlardan bir veya iki haftadan fazla olamayız.

Bethenny Frankel
Céline Trio Bag
Vestiaire Collective aracılığıyla 886 $
İşte NYC ev hanımı Bethenny Frankel, Soho’daki kızı Bryn ile birlikte. Çok saçma, çok beyaz bir Céline Trio çantası taşıyor. Bu Bethenny için biraz yeni bir satın alma.

Gisele Bundchen
Chanel cüzdan zincir çantasında
Vestiaire Collective aracılığıyla 5.507 $
Gisele Bundchen kısa süre önce National Geographic’in Tom Brady ile Amerikan Doğa Tarihi Müzesi’nde tehlikeli bir şekilde yaşama yılının sezonunun gösterimine katıldı. Vesilesiyle zincir çantaya egzotik bir siyah deri Chanel cüzdan getirdi.

Jessica Biel
Louis Vuitton Cindy Sherman Kamera Messenger Çantası
Jessica Biel, LA’da biraz alışveriş yaparken Louis Vuitton Cindy Sherman kamera messenger çantasını gösterdi. Bu tasarım, markanın 2014 yılında ortaya koyduğu simgelerden ve ikonoklast işbirliğinden geldi.

Jessica Simpson
Givenchy kolay tote
Neiman Marcus üzerinden Givenchy alışveriş
İşte Jessica Simpson, NYC otelini siyah süet ve deri Givenchy Easy Tote ile terk ediyor. Bu stil artık üretilmiyor, ancak mağazalardayken, ünlülerin çok sık iyiliğini gördüğümüz bir Givenchy tarzı değildi. 1.000 $ ‘ın alt fiyat etiketinden dolayı mıydı?

Lupita Nyong’o
Zac Zac Posen Eartha Top Sap
Shopbop üzerinden 495 $
Paps, Lupita Nyong’u, Zac Zac Posen Eartha üst kol çantasının bu sessiz mavi versiyonuyla Kimmel’de bir görünüme doğru ilerledi. Bu stil sadece 1.000 dolar değil, aynı zamanda 500 $ altında.

Reese Witherspoon
Miu Miu Velvet Madras Üst Saplama Çanta
Saks aracılığıyla 2.160 $
Kelimeyi yayın: Velvet bu sonbaharda her yerde olacak. Bags. Ayakkabı. kokteyl elbiseleri. case in point: Reese Witherspoon is carrying this beautiful red velvet bag from Miu Miu into a skincare spa in LA.

Rosie Huntington-Whiteley
Hermès Picotin Bag
$1,997 via Vestiaire Collective
Rosie Huntington-Whiteley has probably never looked so low-key before in her life. She’s seen here carrying a Hermès Picotin Bag outside of LAX, which blends perfectly with her monochromatic ensemble.

Sofia Vergara
Chloé Hudson Bag
$2,090 via Nordstrom
Sofia Vergara has really been favoring this neutral leather Chloé Hudson Bag. I know because I noticed she carried it several times while I was putting together this post about her designer shoes.

Leave A Comment