Bags
vutui  

Salvatore Ferragamo, daha önce birçok kez söyledim Paris Avenue Montaigne

için özel bir çanta sunuyor, Ferragamo çantalarının aldıklarından çok daha fazla sevgiye sahip olması gerekiyor. Beni yanlış anlamayın, Ferragamo hakkında konuştuğumda birçoğunuz karşılıklı sevgiyi paylaşırsınız, ancak markanın bastırılmış sofistike, çantaları genellikle radarın altında bırakır.

Son zamanlarda, Salvatore Ferragamo, Paris butikinin Avenue Montaigne’deki yeniden açılmasını yeni bir çanta ile kutladı. Salvatore Ferragamo Lock Story Paris Bag, iki renk yolunda gelen özel, özel bir baskı çantasıdır. Çanta, İtalyan Artesan’a saygı gösteriyor ve çantalarda Bullseye Nakış Detayları sunarak sanatla ilişkisi. Bullseye detayı Ferragamo için yeni değil, ilk olarak 1958’de Salvatore Ferragamo’nun kendisi tarafından oluşturulan bir çift ayakkabıya dahil edildi.

Torbanın geri kalanı Ferragamo için oldukça modern ve onu seviyorum. İnce bir viskoz fiber, çok zengin bir doku ekleyen çantanın ana fonu haline gelmek için sepet dokumasıdır. Torbanın geri kalanı esnek buzağı deri kaplamalar ve ünlü gancio kilidi bulunur. Bu çanta sınırlı sayıda olduğu için, her birinin numaralı iç plakası olacaktır.

Ferragamo’dan beklenmedik tasarıma bayılıyorum. Fiamma gibi ciddi bir şekilde taptığım stillere alışkınım ve farklı hissettiren bir şeye sahip olmak her zaman çekici. Bu çanta modern, eğlenceli ve küstah. Gitmek için denim ve temel üstünüzle kolayca eşleştiğini veya bir akşam dışarıda giyindiğini görebiliyordum. Bu stil Paris mağazasına özeldir ve 1.790 € karşılığında satılıyor, bu yüzden Paris’te yaşamıyorsanız, bir gezi zamanı! Nordstrom aracılığıyla diğer Ferragamo çantalarını alışveriş yapın.

Leave A Comment