Bags
vutui  

Çanta Savaşları: Chanel Kid Bag vs. Christian Dior Diorama Çantası

Süper popüler Chanel Kid Çantası ve yeni ama yeni ama coveted Christian Dior Diorama Çantası’nın ortak noktası var. Çantalar, her ikisi de, ilgili markalarının satırlarına oldukça yeni bir seçim çerçevesi eklemeleridir, muhtemelen kendi markalarının miras tekliflerini biraz fazla bayan benzeri bulabilecek daha genç bir kitleye hitap etmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca benzer yapıları ve taşıma kayışları vardır, ancak bazı dikkate değer farklılıklar vardır.

Çocuk çantası, klasik flepten biraz daha kenarlı olmasına rağmen, normalde Chanel çantalarını karakterize eden standart lüks hissine sahip olma eğilimindedir. Aynı şekilde, diorama çok daha fütüristik eğiktir, bu da Raf Simons’un Dior’un büyük estetik mirasını yorumlamadaki genel tercihidir. Çantalar fonksiyonel benzerliklere sahiptir, ancak markalar onları iki farklı yöne götürmeyi seçti.

Değer için: Çantalar çok benzer şekilde fiyatlandırılır ve normalde benzer şekilde yüksek seviyelerde fiyatları komuta eden markalardan gelirler. Burada şu ya da bu şekilde net bir kenar yok.

Bu çanta savaşında, genel olarak bir favori seçmem imkansız; Benim tercihim, herhangi bir zamanda karşılaştırılan çantanın iki belirli versiyonuna geliyor ve her ikisinin de çok fazla boyutta, deri, renk ve yüzeyde geldiğini düşünürsek, birçok olası cevap var. Yorumlarda hangi çantayı en çok sevdiğinizi bize bildirin!

Chanel çocuk çantası
4.000 $ ‘dan başlayan

Christian Dior Diorama Çantası
3.700 $ ‘dan başlayan

Leave A Comment