Uncategorized
vutui  

Givenchy Nightingale çantası, düşme öncesi 2015

için pürüzsüz bir yeniden tasarım alır Givenchy Nightingale, farkına vardığım ilk Givenchy çantasıydı; Marka, birden fazla süper popüler tasarıma sahip bir çanta juggernaut olmadan önce, Nightingale ünlülerin ve moda insanların gözlerini yakalayan ilk kişi oldu. Fall 2015 için, çanta minimalist yeni bir makyaj alıyor.

Nightingale hayranları, yeniden tasarımda üç büyük farklılık fark edecekler. Birincisi ve çok fazla belirgin bir şekilde, önceki çantanın dört panelini bir arada tutan büyük, dik çapraz dikişler artık orada değil; Orada, çok daha modern ve lüks hisseden yumuşak deri düz, pürüzsüz bir shathe var. İkincisi, Givenchy logo donanımı, çantanın ayrıntılarını biraz daha temiz hale getirmeye hizmet eden yönetme eklerinden kaldırıldı. Üçüncüsü, taşıma kayışı değişti; Markanın yakın zamanda kullandığı geniş, kısa, fermuarla süslenmiş kayış yerine, yeni Nightingales, ayarlanabilir uzunluklara sahip tiner kayışları spor.

Ayrıca not: Bu yeni çantalar öncekilerden biraz daha pahalı görünüyor. New Nightingale’in küçük versiyonu sizi 2.190 $ ‘a geri getirecek; Eski Nightingales için en son temel fiyat aynı boyutta 2.090 $ oldu.

Genel etki, markanın son aksesuar estetiği ile çok daha uyumludur, bu da bülbülün başlangıçta tanıtıldığından çok daha fazla yapılandırılmış ve akıcıdır. Yeni düşme öncesi 2015 Nightingales şu anda ön siparişte ve Eylül sonundan önce gelmeleri bekleniyor. Bunları aşağıda kontrol edin veya Saks’ta tam Givenchy seçimini alışveriş yapın.

Givenchy Nightingale Küçük Bicolor Timsah Satchel
Saks aracılığıyla 35.000 dolar

Givenchy küçük bülbül çantası
Saks aracılığıyla 2.190 $

Givenchy Medium Nightingale Satchel
Saks aracılığıyla 2.450 $

Givenchy Micro Nightingale Satchel
Saks aracılığıyla 1.790 dolar

Leave A Comment