Uncategorized
vutui  

Gucci ve Hermès

TV şovu setleri ile dünyanın dört bir yanında ünlüler son yıllarda bizim için iyi oldu. Younger şimdi altı mevsim NYC’de çekildi ve bir dedikodu kızı ufukta yeniden başlatarak, fincanımızın koştuğunu hissediyoruz. Ancak Darren Star’ın yeni Lily Collins aracı, Paris’teki Emily, Paris’teki ilk on bölümünü çekerken özellikle cazip görünüyor. Tüm Darren Star projeleri gibi, bu da gardırop departmanının çoğunu talep ediyor ve bu hafta bize iyi bir gizem çantası bile verdi.

Jordyn Woods
Jordyn Woods, Los Angeles’ta şık bir Fendi Kan I çantasıyla yakalamayı bıraktı.

şimdi al

Kate Upton
İşte JFK’nın dışında takılan ve Wonder Woman tişörtüyle iyi eşleşen bir Gucci Sylvie taşıyan rüzgârlı bir Kate Upton.

şimdi al

Rachel Zoe
Rachel Zoe birçok Birkins’ten bir mola verdi ve yakın zamanda New York’ta GMA’ya getirdiği bu beyaz, kapitone Gucci Marmont’u seçti.

şimdi al

Lily Collins
İşte Lily Collins, Darren Star’ın Paris’teki Paris’teki en son projesi Emily, doğal olarak. Bu gün, Lily beş farklı tasarımcı topluluğunda çekim yaptı. Yine de bu sahnede Lily’nin gizemli çantasını tanıyan var mı?

Kylie jenner
İşte Kylie Jenner, şu anda yavaş (ve iyi belgelenmiş) bir Avrupa boşluğunun ortasında. Antibes içinde parlak pembe Hermès Kellys’in en teenens’i taşıyan tespit edildi.

Hermès çantalarını buradan satın alın

Ciara
Ciara, bu Louis Vuitton Palm Springs Mini ile Nickelodeon’un yeni şovu Amerika’nın Los Angeles’taki en müzikal ailesine set olarak görüldü. Ciara, tahmin edemezseniz bir hakimdir.

şimdi al

Natalie Portman
İşte Natalie Portman, sevgili Dior bağımlı çantasıyla Los Angeles’ta ve onsuz gitmeyi reddettiği.

Dior çantalarını burada alışveriş

Daphne Groeneveld
Son olarak, Siyah Deri Saint Laurent Sunset Bag taşırken Soho’da küçük bir ayakkabı alışverişi yapan Model Daphne Groeneveld.

şimdi al

Leave A Comment