Uncategorized
vutui  

Daniel Lee, Bottega Veneta’nın bahar 2020 çantalarıyla

vizyonunu sağlamlaştırıyor Bottega Veneta, yıllardır el çantası severler arasında önemli bir varlık yaşadı, ancak Daniel Lee’nin yaratıcı yönetmen olarak atandığı düşünüldüğünde, Bottega Veneta’nın her zamankinden çok daha popüler olduğu tartışmalı . Tasarımları yenilikçi ve kesesi 2019’un bir gecede çok fazla aranan çantalardan biri oldu. Markanın bazı sadık hayranları yeni vizyonu ve estetiği konusunda tereddüt etseler de, rakamlar yalan söylemiyor. Vogue’a göre, bir büyük tüccardan gelen temsilciler “parçaları stokta tutamayacaklarını” söyledi. Bahar 2020 için Lee, poşet gibi hitlerin yeni versiyonlarını sergileyerek vizyonuna dayanmaya devam etti.

“Bahar 2020, Bottega Veneta’da inşa ettiğimiz kodları geliştiriyor. Odak noktamız süreç ve netliktir; acil ve doğrudan. ” -Daniel Lee, Yaratıcı Yönetmen.

Bahar 2020 için modeller, altın ve gümüşte tıknaz zincir kayışlarla süslenmiş tereyağı deri torbalar giydi. Diğer modeller, mevcut fan-favori torbadan daha küçük görünen origami benzeri bir kese tuttu. Lee’nin Bottega’nın ünlü Intrecciato Dokuma’nın devasa versiyonu da, Casette çantası, büyük boyutlu bir hobo ve ince kare şekilli bir debriyaj gibi mevcut silüetlerde de ortaya çıktı. Koleksiyonun ‘bireye’ yönelik olduğu söyleniyor ve bu eşsiz, eğlenceli şekiller tam da bunu yapmak istiyor – kalabalıktan. Aşağıdaki tüm çantaları görüntüleyin.

[Bottega Veneta aracılığıyla görüntüler]

Leave A Comment