Uncategorized
vutui  

Neyse ki, Prada sonbahar 2011’in tamamı tüylü değil

PRADA sonbaharının 2011’in biraz daha fazla, uh, dokunsal unsurlarını zaten araştırdık, ama markanın yıl içinde bu kadar iyi yaptığı günlük çantalar ne olacak dışarı? Hepsini öne çıkarmamız için çok sayıda ön sipariş internette yayıldı, ancak önümüzdeki aylarda satın almayı yürekten tavsiye ettiğimiz dört çanta farklı stil ve deri seçimi.

Prada Madras Satchel, Neiman Marcus tarafından 2895 $

Sonbahar 2011 tamamen maksimalist doku ile ilgilidir ve bu davayı Prada şovundaki katmanlar üzerine katmanlardan çok daha ikna edici hale getirmedi. Madaras hattı piste gitmedi, ancak güvenli bir şekilde dokuma bicolor deri, birçok pist çantasının aksine, her gün taşınabilecek bu fikrin bir devamıdır.

Prada Glace Kaplamalı Buzağı Doğu-Batı Satchel, Neiman Marcus aracılığıyla 1450 $

Prada bir degrad bir deri kullandığında biraz karıncalanıyorum; Miuccia onları kimseye benzemiyor. Standart bir şekil üzerinde fildişi-grey geçişinin dökülmesi, bu tasarım kısım deyimi çantası, parça fonksiyonel aksesuarı yapar.

Prada Saffiano Righe Satchel, Neiman Marcus tarafından 1495 $

Prada Beşinci Cadde penceresindeki bagajdaki kontrast rengi çizgilerine hayranım, her yanından yürüdüğümde ve orada görebileceğiniz turuncu ve yeşilin daha büyük bir hayranı iken, bu ince bir çapraz gövde versiyonu çok servis edilebilir bir nötrdür stilin çevirisi.

Prada City Buzağı Çerçeveli Tote, Neiman Marcus tarafından 1695 $

Bu, açıklama gerektirmeyen bir tasarımdır. Prada, günlük aksesuarlara tercüme edilen minimalist mükemmelliği ile tanınıyor ve bu çanta modernliğinde tertemiz. Temel bir günlük bir çantayla ilgili olduğunda bundan çok daha iyi olur.

Leave A Comment