Uncategorized
vutui  

Hermès’in web sitesi, gerçekten umutlarınızı almadan önce Exotics

dahil olmak üzere, satın almak için her zamankinden daha fazla çanta sunuldu: Hayır, hala bir Hermès Birkin veya Kelly Bag’ı doğrudan çevrimiçi olarak alamazsınız. marka. (Kesinlikle bir tane alabileceğiniz başka yerler olmasına rağmen.) Bu son derece aranan iki tasarımın ötesinde, şimdi internette markanın kendisi sayesinde internette yeni Hermès çantaları almak için şimdiye kadarki en iyi zaman. mağaza. Rabbimiz 2016 yılında göründüğü kadar quotidian, Hermès’i üst düzey aksesuar pazarındaki en üst düzey rakipleri arasında bir anomali haline getiriyor.

Hermès’in moda endüstrisinde doğrudan bir rakibi yoktur – cüzdanlar en pahalı ve genel olarak dünyada son derece sayılan birçoğu. Louis Vuitton, Chanel ve çoğu zaman Céline, rarifiye ultra lüks aksesuarların kullanılması ve tüm bu markaların çantalarını çevrimiçi satmakla ilgili olduğunda çeşitli cimri seviyeleridir. Chanel ve Céline, yöntemde tamamen yer almak için düşüş (Chanel’in İnternet Aksesuarları Pazarı’na girişi, gelecek olduğu belirtilse de) ve Louis Vuitton daha düşük fiyatlı tuval çantalarını ve bazı deri çevrimiçi olarak sunuyor. , Exotics almak için marka ile telefonla veya şahsen iletişim kurmalısınız. Hermès ile bir süredir durum bu değildi ve kesinlikle şu anda ideal durum değil – markanın önde gelen çantalarının sadece büyük fırsatları değil, ancak birçoğu birkaç boyutta sunuluyor, bol miktarda Renkler ve birkaçı için markanın ultra egzotik derileri bile.

Lüks markalar, standart münhasırlık ve nadirlik duyularını tehdit ettiği için uzun zamandır e-ticaretten uzaklaştılar ve tüketiciler artık bu kavramlara üst düzey bir tasarımcı ile ortak olmadıklarında, normalde artık aynı şekilde ödeme yapmaya hazır değiller Adını taşıyan ürünler için üst düzey maliyetler. Bununla birlikte, Hermès, internet kullanılabilirliğinde bir markanın tüketicilerin gözündeki değerini ucuzlaştırmadığı kavramının bir kanıtıdır. Olağanüstü bir ürün yaparsanız, her zaman olağandışı hissedecektir ve insanlar nerede olursa olsun bunu elde etmekten memnun olacaktır.

Bu, Hermès severler için ve özellikle üst düzey mağazaların normalde ortaya çıktığı Swank Metropolitan merkezlerinin dışında olanlar için harika bir haber. Aşağıda, hermès’in seçiminden şu anda teklif ettiğimiz birçok çantayı seçtik ve burada (markanın kuşkusuz sinir bozucu olan web sitesinde) burada ideal olarak alışveriş yapabilirsiniz.

Hermès Bolide Hile Çantası
Hermès aracılığıyla 9.950 $

Hermès Cherche-Midi 25 Çanta
Hermès aracılığıyla 7.950 $

Hermès Evelyne Bag
Hermès aracılığıyla 3.725 $

Hermès Bahçe Kutlaması 36 Tote
Hermès aracılığıyla 3.675 $

Hermès Harnais Taşıma Çantası
Hermès aracılığıyla 9.200 $

Hermès jypsiere çantası
Hermès aracılığıyla 8.500 $

Hermès Lindy 34 Çanta
Hermès aracılığıyla 8.250 $

Hermès Maxibox 29 Çanta
Hermès aracılığıyla 9.650 $

Hermès Tiny Konvoyu Çantası
Hermès aracılığıyla 13.400 dolar

Hermès Pliplat Timsah Debriyajı
Hermès aracılığıyla 49.400 dolar

Hermès Plume 32 Çanta
Hermès aracılığıyla 8.700 $

Hermès Roulis 23 Çanta
Hermès aracılığıyla 7.750 $

Hermès Victoria II 12H Torba
Hermès aracılığıyla 5.300 $

Hermès Virevolte 24 Çanta
Hermès aracılığıyla 5.450 $

Leave A Comment