Bags
vutui  

Loewe’nin sonbahar 2016 çantaları markayı Hermès ile rekabet edecek konumlandırdı, Vogue’a göre

Vogue her gün bir marka “Hermès’in avangard rakibi” olarak adlandırmıyor, ancak dergi tam olarak bu, Loewe’nin söylediği şey bu Cuma günü Paris’te 2016 sonbahar gösterisi. Koleksiyon fotoğraflarına ve markanın Jonathan Anderson’daki çalışmalarına dayanarak, derginin doğru olduğu zorlayıcı bir durum var.

Anderson dümende, Loewe’nin çantaları sürekli olarak olağanüstü ama zor. Giderek daha popüler bulmaca çantası gibi tasarımlar, beynin kuşkusuz ve kolayca lüks bir şeye aşık olan kısımlarına hitap etmiyor, kürk manto veya Chanel klasik flep çantası gibi. Biraz zaman alırlar, belirli bir göz ve belki biraz sabır. Riskli, ama ideal yerlerde.

Bu riskler Loewe’nin uzun mirası ve olağanüstü deri ve işçiliği tarafından işgal edildi ve yumuşatıldı ve şimdiye kadar ödediler. Her sezonun pisti birkaç öne çıktı ve 2016 sonbaharında, Amazona’daki çantanın birden fazla kullanılabilir boyutunu birlikte gösteren riff, tasarımcı çantalarının işlevsel bir tasarımcı çantası olarak statüsünü korurken nasıl pazarlandığına dair yaratıcı bir yorum gibi geliyor. Aşağıdaki tüm pist seçeneklerine göz atın.

[Vogue Runway aracılığıyla fotoğraflar]

Leave A Comment