Uncategorized
vutui  

Mini İnceleme: Givenchy Antigona

Givency antigona fan tabanı güçlü, çok güçlü! Kaitlin çantanın çıkış yolunda olduğunu önerdiğinde, güçlü vokal geri dönüş vardı. Açıkçası, bu çanta 2016’da olduğu gibi güçlü duruyor, ayrıca insanların Antigona’ya olan ilgilerini kaybedip kaybetmediklerini merak ettim. Ancak, antigona için her zaman yumuşak bir noktam vardı ve istediğim rengi seçmeye çalışırken ileri geri gitmeyi hatırladım. Hafif pastel pembesi tipik olarak kendimi taşıdığım bir renk olmasa da, benim için renkti. Hafif, havadar ve kadınsı. Şekil New Age Classic.

Çöp kategorimizde de uygun bir Givenchy Antigona incelemesi verdim. Şekap taptığım (ve bir çanta seçerken yüzleşelim, estetik genellikle önce gelir), bu çanta benim için kullanılabilirlik ve işlevsellikten yoksundur. Öncelikle, boyutumda çıkarılamayan bir taşıma kayışı var ve çok kısa (şimdi kayışların hepsi çıkarılabilir ve ayarlanabilir). Çantanın üst kulpları koltuk altımda sarılıyor ve bu sadece istediğim veya hissi değil. Üst fermuar, açmayı ve kapanmayı sahip olduğum çantaların çoğundan daha az sorunsuz hale getiren tıknaz. Ama bu beni bir antigona nay-sayıcısına dönüştürmüyor: Hala bir hayranıyım ve çantanın çok daha yeni versiyonlarının ve farklı boyutların (çıkarılabilir kayışlarla) çok daha iyi çalıştığını duydum.

Çok daha fazla bilgi bulmak istiyorsanız, en iyi Givenchy Antigona çanta kılavuzumuz var. Ayrıca, Givenchy son zamanlarda Antigona yumuşak çantalarını serbest bıraktı ve bunlar çok dikkatimi çekti – ellerimi bir tane almak için sabırsızlanıyorum! İlgileniyorsanız, Nordstrom’da Givenchy Antigona çantalarını alışveriş yapabilirsiniz.

Video incelememe buradan göz atın!

Leave A Comment