Bags
vutui  

Rebecca Minkoff Diamond Kapitone Düzgün Yapıyor

Rebecca Minkoff’un popüler sabahı ve sabahları mini çantalardan sonra düşünebileceğiniz hemen hemen her yinelemede – çivili, kabartmalı, bicolor, ikialemeli, fermuarlı, perçinlenmiş – gördüğümüzü düşündüm. Ama kaçırdığımız bir seçenek varmış gibi görünüyor – kapitone. Neyse ki bizim için, RM’deki iyi insanlar bunu unutmadı ve mini çantadan sonra Rebecca Minkoff’un Quilted sabahını sunmak için buradayız

Doğru yapıldığında, kapitone bir çantaya harika bir derinlik ve doku duygusu verir ve Minkoff onu ünlü yapan çantanın bu versiyonuyla iyi iş çıkardı. Düz deri aksanları, kapitone için güzel bir görsel alternatif sağlar ve seyrek kubbeli saplamalar bu çantanın trend askeri hissini katar.

Bu özel şeklin fonksiyonel lezzetleri iyi belgelenmiştir ve Won Minkoff birçok hayran. Bu yineleme kendini bilinçli veya aşırı tasarlanmış değildir ve sadece deri yumuşadıkça ve sarkmaya başladığında daha iyi görünecektir. Altın donanımı gerçekten yapan şeydir, ancak gümüş seçilmiş olsaydı veya saplamalar tamamen unutulmuş olsaydı, neredeyse çanta olmazdı. Zappos aracılığıyla 534 $ karşılığında satın alın.

Leave A Comment