Bags
vutui  

Chanel Yeniden verilen kopya TORBA değerlendirme

gürültü alarm! Chanel Ben sürekli blog okuyucuları tarafından teklife soruluyor en çok talep çoğaltma değerlendirmeler biridir. Ben yine de, çünkü büyük bir Chanel bir çift geri yıllar satın kopyaları (siyah, bej kuzu derisi çift kanat bir havyar jumbo çift flep, Bir Le Boy, bir WOC yanı sıra bir GST) Ben her türlü satın alma ertelendi yeni Chanel çantalar. Bir temsilcisi toplama tüm Chanel çoğaltma çanta yılda kaldırdı var tam olarak nasıl gösteren yakında yayınlayacak yapacağız, hem bu kadar Ben en çok benim kişisel kullanıma göre öneririz. Chanel Yeniden torbaya – – Ben son derece muhteşem yanı sıra yüce olduğuna inanıyoruz yine bu ben sadece son zamanlarda düştü bir çanta üzerinde durulacak yayınlamaktadır.

Ben torba yanı sıra satın alma kabullenmesini seçti önce benim bir süre itched “istiyorum” Yani. Hiç Chanel için alışveriş yapmıştır şimdi eğer ondan torbanın her türlü satın almak için bir masraflı markadır anlıyoruz. Onların torbaları bile çoğaltma sürümleri (sen hep yapmak en kaliteli, gidiş için ise olduğu) halt olarak pahalıdır. Şimdi torba ucuz değildi – hatta bir kopya için. Tamamen ücretsiz kargo ile 815 $ oldu. Otantik 6000 $ USD hakkında yine düşünerek, bunu hala inanılmaz kalitesi hakkında bir “çalmak” düşünme hakkında düşünülebilir devlet olabilir. Onların geleneksel kanat torbaları ancak yeniden ödeme çanta biraz daha pahalı, 500 $ aralığında etrafında daha az pahalıdır.

BAG SINIF 10: 9.9 ÇIKIŞ
Ben satın almıştı çünkü birkaç yıl olmuştur Şimdi nedeniyle Chanel Emin aynen piyasada kaliteli Gelişmiş vardı ne kadar değildi çoğaltma / kötüleşti. Ben de bu çantayı var gibi kaliteli doğrusu biraz arttı fark o ambalajsız. biri bunu yargılayabilir bakış hemen her noktasında otantik bir benzeri torba gösterilmektedir. Ben çanta kaliteli deriden (herşey, dikiş için tam olarak ne kadar büyük bir tırnak evine otantik karşılaştırma vs sahte yapacağız kapitone bağlı olarak) donanım ağırlığına. Ben çantayı 10 bir 9.9 out değerlendirirsiniz – Ben tartıştığımız olarak benim bakış yılında beri 10 10 out kopyaları kendisi 0,1 dereceli kesinti sonuçlanır içinde bir kopyasıdır gerçeği vermeyin önce.

sayımı ve Kaliteli dikiş:
ödeme ilgi en önemli unsurlardan bir Chanel çanta birini satın alırken her özel yorgan üzerinde dikiş sayısıdır için. Büyük bir yineleme her elmas yorgan en az 8 dikiş yüksek dikiş sayımı olması gerektiğini. yanı elinizde bir subpar yineleme gibi daha az bundan daha bir şey (kasıtlı yorgan başına daha az dikiş büyük dikiş tasarımları olan en programın sürece torba bir göz alıyor).

DONANIM ve deri KALİTE:
poşetinin başka parçası, hem de donanım (tüm markalar sadece Chanel için esastır) deri yüksek kalitede faiz ödemek gerektiğini. Aldığım çantaya donanım hem de ağır iyidir. donanım üzerinde özetleyen aynı şekilde oldukça iyi torbanın otantik sürümüne orijinal zincirinin metale stilleri kadar dakika ayrıntıları eşleşen ayrıntılı edilir. otantik bir Chanel yeniden ödeme çanta deri o sayısız insanlar tarif duymak olarak “fil derisi görünümlü” bir tür sağlayan yaşlı calfksin olduğunu. Bende torba tamamen orijinal yüksek kalite ile eşleşen muhteşem yumuşak deri bulunur.

GENEL CRAFTSMANSHIP:
torba (aslında iki kanat vardır ima) çift kanadı, hem de bir kırmızı deri iç vardır. Bir dikişli CC ikinci kanadın iç logo yanı bunun altında en iyi olarak, üretim ülkeye ek olarak Chanel logosu (donanım rengini maçları) gümüş pul keşfedeceksiniz yoktur. Eğer yanı sıra ayrıntılara bakmak doğruluk yüksek seviyede keşfetmek eğer sadece kopya herhangi bir türü gibi, size ellerini sahip bir kopya çanta ne kadar büyük tam Gage mümkün olacak.

alt LINE: BU TORBA fantastik bir kopyasıdır!
Genel olarak tamamen bu çanta ile memnunum. Ben kadar kilo vermeyiniz yüzden işaret edebilir tek kusuru, ben şahsen umrumda bir ayrıntı değil yine de bir seri numarası, eksikliğidir. onlar alıcı tarafından talep edilmesi halinde bunlar birini içerebilir belirtildiği gibi ben de bu konuda satıcı sormak yaptı. sıra bana ben duymak istiyorum aşağıdaki yorumlarında benim yeni torbanın inandığımız anlayalım aşağıda benim yeni torbanın kapsamlı resimlere bir göz atın!

Bu yazı ne kadar yardımcı oldu? ExcelyGoodAveragepoorawful

Bu kısa makaleyi değerlendirin (3 Oy)

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleniyor gibi …

Aynı şekilde keyfini çıkarabilirsiniz:

Designerpurses.ru sitesi değerlendirme – Bir Subpar LV …

Instagram Scam Uyarı: Do itibaren satın alamaz …

Balenciaga kopyalama Out için By Ikea Aranan …

Gizlice Tepe: Celine &Louis Vuitton Replica Çanta …

Leave A Comment