Bags
vutui  

Boşluğu doldurun: “Givenchy yıldız kaplı Minaudiere tutabilir…”

Akıllı telefon ekranları (ve uzatma ile bağlı oldukları akıllı telefonlar) büyüdükçe, debriyajlar küçülüyor gibi görünüyor. Tabii, durumu iPhone’umdan çıkarabilirim ve çoğuna takabilirim, ancak o zaman çıplak bir iPhone’um var! Bu insanlar çıplak bir iPhone’un bana ne kadar stres ve endişe sağladığını tam olarak anlamıyor mu? Üniversitede bir elektronik mağazasında çalıştım. Çıplak bir telefondan, özellikle iki cam yüzü olan bir telefondan harika bir şey gelemez.

Bu da beni bugünün boşluğu doldurması konusu olan Givenchy yıldız kaplı Minaudiere’ye getiriyor. Bu debriyajın boyutu ve açılış yapısı ile, tam olarak ne kadar formda bekleyebilirsiniz? İkinci bir çanta olmadan evi gerçekten terk etmek için yeterli mi? Herkesi geri çek, biraz matematik yapmak üzereyim.

Barneys çantayı yedi inç boyunda tanıtıyor, ancak kolu veya sadece çantanın gövdesini içerip içermediğini şart koşmuyor. Sapı içeriyorsa, evin yanı sıra sağlayın – içine bir şey takma umudu yoktur. Bu yedi inçlik sadece çantanın gövdesi ise, ayna astarlı kapı, çıplak bir iPhone 4’lerin yüksekliğinden 4,55 inç boyunda, 4.55 inç boyunda. (Daha uzun olan bir iPhone 5’iniz varsa, matematik için kendi başınızasınız.) Debriyajın yapısı da dahil olmak üzere, 1,5 inç kalınlığında ince bir şekilde, umarım evinizden daha fazlasını gerekmezden almazsınız Anahtar, kimlik, bir kredi geçmişi kartı ve katlanmış bir 20 $. Özellikle soğanlı bir araç anahtarınız varsa, şanssız olabilirsiniz.

Öyleyse bana bini, çantalı, bu debriyajda ne şekillenirdiniz, eğer böyle bir zorla verildiyse?

Gerçek yaşamda zorluk çekmek istiyorsanız, çantayı Barneys aracılığıyla 3.995 $ karşılığında alabilirsiniz.

Leave A Comment