Uncategorized
vutui  

Ünlüler Burberry, Versace ve Louis Vuitton

‘dan yeni çantalarla ünlüler Cannes Film Festivali resmi olarak sonuçlandırdı, ancak muhtemelen size Cannes’daki çok sayıda süper model çanta göstermeyi bitirmedik. Geçit töreni devam ediyor. Ünlüler, düzenli programlarına devam etmeden önce biraz yazlık bir eğlence elde etmek için arkadaşlarıyla kıtanın diğer kısımlarına yavaşça dağılıyor. Ayrıca, önümüzdeki günlerde ünlülerin uzun tatil hafta sonu ile ne yaptığını öğreneceğiz, bu yüzden bizi izlemeye devam edin!

Sara Sampaio
Cannes’da görüldü: Portekiz modeli Sara Sampaio, festival atmosferinde kırmızı bir Chanel WOC ile görüldü.

Chanel çantalarını buradan alışverişe

Constance Wu
İşte Constance Wu, Versace Icon Tiny çanta taşıyan ve NYC’nin etrafında iken oldukça dalgın görünüyor.

şimdi al

Hilary Duff
Hilary Duff, NYC’de genç çekerken bu Balenciaga City çantasını taşıdı. Ayrıca, herkes delice uzun boylu platform topuklarını not eder.

Balenciaga çantalarını buradan alışveriş

Stella Maxwell
Stella Maxwell, Burberry’nin en yeni, monogramla süslenmiş çantasını Cannes’tayken modelledi.

şimdi al

Emily Ratajkowski
Emily Ratajkowski, köpek yavrusu Columbo’yu yürürken bu sarı Celine Tote’u bozdu. Ünlüler sık ​​sık yeni yavru yürürken görülür, ancak nadiren yetişkin köpekler yürürken görülür. Tartışmak.

BURADA CELLINE Çantaları Alışveriş

Alicia Vikander
Alicia Vikander burada Louis Vuitton’dan yepyeni, patent deri tarzı ile Formentera (İspanya) plajlarında sıçradığı görülüyor.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Luka Sabbat
Aktör Luka Sabbat, kolunun altına sıkışmış küçük bir Louis Vuitton yumuşak gövdesi ile Cannes’ın etrafında dolaşırken tespit edildi.

Louis Vuitton çantalarını buradan alışverişe

Izabel Goulart
Son olarak, işte sık sık fotoğraflanan Cannes Celeb, Izabel Goulart, Fendi Kan I ile poz verirken en iyi Cannes hayatını yaşıyor.

şimdi al

Leave A Comment