Bags
vutui  

Yeterince alamıyorum: Khloé Kardashian, renkli Hermès Birkins’i

bir zamanlar seviyor, Khloé Kardashian Birkins dışında çantalar taşıyordu. Ama o günler bitmiş olabilir. Khloé, Hermès Birkins’in gökkuşağı renkli bir koleksiyonu kurdu ve ben hepsini burada bir araya getirdik. Geçen yaz Birkins’te kısa bir profil yaptık, ancak o zaman, koleksiyonunun görünüşte mevcut tüm renkleri içerecek şekilde genişlediğini düşünürsek.

Geçen yıl Kris Jenner’ın yarım milyon dolarlık çanta koleksiyonunda sert matematik yaptığımız için bu koleksiyonun net değerini tahmin edebilirsiniz.

İşte NYC’de Khloé alışverişi parlak bir kobalt mavisi Birkin.

Ve Kourtney ve sıcak pembe Birkin ile LAX’e geliyor.

Bu sevimli aqua mavi versiyonunu ayrı bir vesileyle LAX’e taşıdı. Bu önceki mavi versiyondan daha küçük görünüyor – bu 35 cm, bu 40 cm gibi görünüyor.

İşte Khloé, LA’da yumuşak bir mat bubblegum pembe versiyonu taşıyan bir stüdyo bırakıyor.

Ve sarı Birkin ile LAX’a geri döndük. Onları sık sık seyahat çantaları olarak kullanıyor!

Ve aynı çantada Blac Chyna ile Casa Vega’da akşam yemeğinde. Bu, en uzun süredir sahip olduğu birkslardan biri ve hala her zaman dışarı çıkarıyor. Bu renk ve Aqua versiyonu, Hermès’in birkaç yıl önce yaptığı şeker rengi çantaların sınırlı sayıda koşusudur.

Burada bir süredir sahip olduğu egzotik bir kırmızı Croc Birkin ile Beverly Hills’teki Meche Beauty Salonu’ndan ayrılıyor.

Ve son olarak, işte 40 cm daha, bu parlak kırmızı. Bunlardan herhangi birinin fiyatlarını merak ediyorsanız, son uluslararası Birkin Fiyatlandırma Kılavuzumuzdan tavsiye aldığınızdan emin olun.

Leave A Comment