Uncategorized
vutui  

Betsey Johnson, son zamanlarda, son zamanlarda NordStrom.com’daki envantere bir dizi yeni Betsey Johnson debriyajının eklendiğini fark ettiğimde, aptal akşam çantaları

ile gerçek aramayı bulur. Betsey’in Glitzy’nin, Girly, Üstten Üstelik Estetik, Glity’nin Glitzy’nin tam olarak nasıl büyük bir hayranıyım, eğlenceli, ekonomik çantalara, ekonomik çantalara, ekonomik çantalara, bir tür tarzı hisse senedi ile bir gece geçirmekten memnuniyet duyuyorlardı. Bunu kabul etmenin yanı sıra, bu pazarın bu kadar mantıklı geldiğini görmek için.

Betsey Johnson Betsey Soiree Crossbody Debriyajı gibi bir şey, büyük bir çantanda tamamen saçma olabilir, ancak küçük bir çantada, tamamen çok saçma olmayı başarır. Çünkü bu denge tam olarak Betsey’nin grev yaptığı gibi görünüyor, gelecekte böyle daha fazla kavrama göreceğini umuyorum.

Açıkçası, bu kavrama, kendilerini bir ciddiyetle bir modicum ile götüren kalp ya da hiç kimsenin olmaması için değil, ancak bazı durumlarda dolabınızdaki tüm giysilerinizde dolaştığınız gibi bir çantadır. biraz sıkıcı. Hepimizin bu anları olduğuna inanıyorum (bir son hafta sonu geçirdim), bu yüzden aptalca, biraz ekonomik çantaya sahip olmak, bir BAH’lı bir topluluğun, hepimizin rezervlerinde olan bir şey olması gerekir. Bu, seçtiğiniz kişi olmayabilir, ancak sizi dışarı çıkmaya motive ederim, yanı sıra sizi gülümseten bir debriyajı keşfettirin. 98 $ için Nordstrom ile satın alın.

Leave A Comment