Uncategorized
vutui  

Moncler Grenoble FW 2010: Fanny paketini geri getirmek mi?

Geçtiğimiz Pazar, Moncler Grenoble FW 2010 sunumuna katıldım ve bir çanta insanı olarak, hemen Fanny paketlerinin kullanımına doğru çekildim. Diyelim ki oldukça geniş. Modeller dört seviyede iskele üzerinde hareketsiz duruyordu; Spotlights, klasik ve opera müziği melodisine farklı gruplarda parladı. Her şey çok dramatik ve güzeldi, çünkü Moncler’in kişisel bir hayranıyım, ama Fanny paketlerini merak edemedim. Oldukça büyük ve yuvarlaktılar ve modellerin içinde çok az ısıtıcılar olup olmadığını merak edemedim. Isıtıcılara ihtiyaç duyacakları için değil; Moncler’ın bilindiği bir şey varsa, imza parlak puflularının sağladığı sıcaklıktır.

Moncler’ın zarifini inkar etmek yok. Carine Roitfeld sunumda, her yerde çılgınca göz alıcı benliğine bakıyordu; Bu, şıklıkta büyük bir artış göstermezse, ne yaptığını bilmiyorum. Fendi ve moncler casus el çantasını, aranan casusun harika soğanlı enkarnasyonunu hatırlayabilirsiniz. Bu Fanny paketlerinin olası başarısının herhangi bir göstergesi mi?

Moncler casusunu sevmeme ve kendi Moncler ceketime bayılmama rağmen, Moncler Grenoble’ın iddia ettiği gibi, “bir şehir atmosferi” nde faydalı kullanıma sunulmamı sağlayamıyorum. Belki yamaçlara vurmak sevimli, ama sokaklar? Çok değil. Muhtemelen biraz kapalı fikirli oluyorum, ancak paketler sadece birinin beline sıkıca bağlıyken ciddiye alınamayacak kadar büyük ve çok yuvarlak. Bunun, bir çift moncler patik satın almayı ciddi şekilde düşünen bir kızdan geldiğini unutmayın. Sevdiğim küçük bir torbaya sahip bir moncler kemeri. Bir moncler crossbody, hatta gülünç derecede kabarık bir tote sonra övünürdüm. Ama korktum Fanny hayranı değilim.

Moncler.it’teki tüm moncler palto, ayakkabı ve çantalara göz atın.

Leave A Comment