Uncategorized
vutui  

Son zamanlarda sevgi dolu: Kış mevsiminde Valentino Demilune Beyaz

Bana bir yıl önce – hatta birkaç ay önce – sorsaydın, eğer beyaz bir çanta satın almayı düşünürsem, hayır, kesinlikle değil . Her zaman beyaz çantaların, modaya uygun ve klasik olmasına rağmen çok pratik olmadığına inanıyordum. Çantalarıma büyük özen gösteriyorum, kullanılmadığında toz torbalarında saklayarak mükemmel durumda kaldıklarından ve kullandıklarında onları atmıyorum. Onlara bebeklerim gibi davranıyorum, aynı zamanda varsayıyorum – şimdilik.

Son zamanlarda, Gucci Marmont küçük video kamera çantası beyaz renkte gözüme çarptı ve kendimden gerçekten hızlı konuşmak zorunda kaldım. “Numara.” Kendime, “Beyaz bir çanta alamıyorsun” dedim. Tekrar zamana kadar kendimi beyaz bir çanta için düştüğünü keşfettim! Valentino Demilune Little Crossbody çantasına gir.

Bu küçük çanta için hızlı bir şekilde zor düştüm, ancak diğer renklerde mevcut olsa da, sadece beyazla tüketildim. Eğer beyaz bir çanta yapacak olsaydım, bunu tam olarak böyle yaparım – özel bir çantada ve her gün kullanılmaması. Bu çanta sadece o çanta. Bu bir süper-mini, bu yüzden öncelikle gece için kullanacağım, çünkü çok fazla şekil almadığı için, ancak bir gece için gerektiğinde ne olursa olsun.

Evet çanta küçük, ancak kartlar için küçük bir iç yuva ile sans cüzdan gidebilirsiniz. Normalde sadece kimliğimi, banka kartımı, MetroCard’ımı ve belki de bir gece için 20 dolarlık bir masraf getiriyorum – asla tam bir cüzdan paketlemem, bu yüzden çantanın geri kalanını serbest tutmak için kart yuvasını kullanırdım. Günün saati ne olursa olsun, her zaman bir tür dizüstü bilgisayarım var, aynı zamanda minis + bir kalem, küçük bir makyaj kompakt, iPhone 6’larım ve bir dudaksoslukta şekillendirebildim.

Bu çanta hakkında her şeyi seviyorum. Şekil, donanım detaylandırması – özellikle de zarif zincir – ve çivili çapraz gövde kayışı! Torba, tamamen çıkarılabilir ayarlanabilir bir kayış, bir süet astar ve bir iç yarık cebine sahiptir. Valentino Demilune Little Crossbody çantasının genel boyutları 9.2 ″ W x 6.2 ″ H x 2.4 ″ Dur. Kış sezonu beyaz çanta trendini sallar mısınız?

Leave A Comment