Bags
vutui  

Birinin sizin için bir el çantası seçmesine izin verir misiniz?

Bazı insanlar için, bir el çantası, eşyalarımızı bir yerden bir yere taşıdığı belirtilen gereksiz, yüzeysel bir şey gibi görünüyor. Tabii ki, bu görüşün değişen seviyeleri var, bazıları çantalarının biraz daha fazla göründüğünü veya hissettiğini umursamıyor, ancak işlevinin ötesinde çok fazla düşünce vermiyor. O zaman, çantaları kendileri gibi hissettikleri, ne taşıyacaklarını çok daha düşünülmüş ve çok kişisel hissettirenler var.

Hiç bir çanta ya da lüks malları verilecek bir pozisyonda olmasam da, bu nedenle, genellikle bütçeleyip kendim için tasarruf ediyorum. Yine de, bir doğum gününde veya tatil sezonunda ne kadar heyecan verici olması gerektiği ya da hatta ‘sadece’ bir bottega yeşili, Louis Vuitton Safran Sarı, Prada mavisi veya ne olursa olsun ‘ Üzerinde isminizle orada oturmak istiyorum. En sevdiğiniz tasarımcının adını okuyan güzel bir yayla sarılmış hayallerinizin renginin altında olanın beklentisi. Ahh, bir rüya… değil mi?

Yaşlandıkça, el çantalarımı çok daha kişisel buluyorum ve satın almam, istediğim çeşitli stilleri ve sunulan boyutları ve renkleri özenle analiz etmek istiyorum. Torbanın kendisi sadece çantadan çok daha fazlası, süreçle ilgili ve bu konuda samimi bir süreç. Bugün birçok cüzdanın maliyeti oldukça bir kuruşa mal oluyor ve vericinin tamamen “biri” olduğundan tamamen emin olmadıkça, kişisel olarak dikkatli olmanın yanında yayınlanmanın ve sevdiklerinizi almayı veya onları almayı teklif etmenin daha iyi olduğunu düşünüyorum. Rahat harcama yaptığınız şey için hediye kartı.

Alıcının bakış açısından, gerçekten sevmediğiniz pahalı bir şey açmak ne kadar hayal kırıklığı yaratır? Şahsen, hayal kırıklığına uğrama düşüncesi ve çok pahalı bir şeyi gerçekten sevmemekle ilgili hissedeceğim, ancak lüks mallar fikrini hediye olarak sorgulamak için bir şeyin benim için yeterli olduğunu söyleyerek vericinin duygularını incitmek istemiyor. Flip tarafında, doğru giderse, bir koleksiyoncu için bir çantadan çok daha duygusal herhangi bir hediye var mı? Şimdilik, tüm cephelerde dikkatle devam edin.

Ne düşünüyorsun? Birinin sizin için hediye olarak bir çanta seçmesine izin verir misiniz? Yoksa el çantası kendinizi seçmeyi tercih ettiğiniz bir öğe mi?

Leave A Comment