Bags
vutui  

Beyaz çanta satın alır mısınız?

Son zamanlarda her şeye karşı istikrarlı bir genel eğilim oldu. İlk önce yaygın beyaz spor ayakkabılar geldi. Aslında, dostumun kendimi almak için kolej rahatları ve iş kıyafetleri arasında bir çift çift zamanlı olarak ilham aldım, hızla çamurlu ve kirli ve bir kez bir çift almaya söz verdim.

Sonra ünlü setin K’lerin ve H’lerin izniyle tamamen beyaz kıyafetler geldi (geniş alt alt kısımları olanlar için önerilmiyor. Deneyimden konuşuyorum).

Kolay bir beyaz düğmeli, gelgit reklamlarının “önceki” resmine dejenere olmadan dolabımda hayatta kalan renklerin tek öğesi olmuştur (birkaç küçük sos lekesi saymamalı, değil mi?).

Demek istediğim, hepimiz beyaz bir şeyin görünümüne bayıldığımız kadar, sos, meyve suyu veya kahve için bir tutkusu olan ve en küçük kir, kir, çamur, yağmur veya kum. Temel olarak, Dünya Gezegeni’ndeki herkesi içerir.

Ve yine de, buna meydan okurken, beyazdaki her şeye yönelik eğilim yerinde. Şimdi, en iyi beyaz bir deri ceket veya bir çift yeezys seçmek istemiyorsanız anlaşılabilir, ancak beyaz cüzdanların bu özel renk için arzumuzu doyurabilme yeteneğine sahip mi? ? Zaten yüzlerinizdeki korku görünümünü düşünebilirim ve evet, ilk düşüncede (ve muhtemelen ikinci ve üçüncü sırada), beyaz çantalar kötü haber gibi görünebilir. Beyaz kolların ter ve yağlardan boyanması için gerçek bir olasılık olduğu göz önüne alındığında, tam anlamıyla çantayı tutarak, “Babying”, bu gölgeyi ilgilendirdiğinde tamamen yeni bir ima eder. Ayrıca, denim ile eşleştirme fikrini unutabilirsiniz. Veya birçok yüzeyde ayarlayın. Ya da başka bir renkteki cüzdanlara yakın bir şekilde uzaktan bir rafta tutun.

Dior orta diorama flep torbası
Fashionphile aracılığıyla

1.845 $

Bu nedenle, “Beyaz bir çanta satın alır mısınız?” Diye tepkiniz yavaş yavaş geri çekilecek, geri dönecek ve ters yönde olabildiğince hızlı koşmak, sizi suçlamam. Ve yine de, sadece düz beyaz düğmeyi hayal edin (ya da sizin için, spor ayakkabı kafaları, Hava Kuvvetleri 1 ’07). Nasıl şekillendirdiğinize bağlı olarak, rahat veya resmi, cesur ve göz alıcı veya sessiz ve alçakgönüllü görünebilir ve her zaman uygunsuz bir şekilde şık kalacaktır. Çantanız bunu yapabilirse (ve henüz başka bir siyah çanta olmadığı düşünülürse), şansı alır mıydınız? İşte gardırobunuza beyaz bir çanta dahil etmenin birkaç yolu (ve muhtemelen günlük rotasyonunuz!):

Torbanızı su geçirmez

Bu iş parçacığı, beyaz çantanızı (ve hemen hemen diğer tüm çantalarınızı) korumak için değerli önerileri tartışmak ve önermek için müthiş bir iş çıkarır. Yine de, hepimiz temellere aşina olduk-nemlendiriciyi düzenli olarak kullanın, su geçirmez ve renk koruması spreylerini kullanın ve yağmurda çıkarmayın. Profesyonel İpucu: Bebek mendillerini mümkün olduğunca kullanmaktan kaçının, çünkü açık renkli çantanızı lekeleyebilen veya üzerine çok daha fazla kir tutabilen yağlar içerirler.

Kıyafetleri mantıklı bir şekilde eşleştirin

Çılgın renk transferlerinin beyaz veya açık renkli cüzdanlarda nadir olmadığını biliyoruz, ancak birkaç bilinçli kıyafet seçimi yapmak, karanlık kotunuzu daha hafif renkli olanlarla değiştirme ve onları bir şekilde saklamamayı hatırlama gibi uzun bir yol kat ediyor diğer cüzdanlara ve/veya eğilimli renklere dokunduklarını. O zaman beyaz bir mevsim renk olabilir mi? Kesinlikle! Çiçek yazlık elbiselerinize ve kış sezonu trençkotlarınızı gusto ile iltifat edecek. Bonus? having a crisp white purse on an all-black fall ensemble is bound to generate excitement amidst a sea of monotonous black bags!

Invest in a “good” white purse

It’s probably a marketing ploy made by big brands, but there’s no doubt that purchasing designer does imply getting better quality, at least in certain cases. and just like the issue with suede that I pointed out here, white handbags are thought to be risky purchases. Hence, many people tend to buy, if at all, the fast-fashion, poorer quality versions, getting stuck in a vicious circle of blame and negativity. If you’re searching for a white purse that’s resilient and less likely to disintegrate, do your research. Unless you’re purchasing a white suede bag. then may God help you.

Don’t limit yourself to one type of leather. Or leather at all, for that matter

True, the most beautiful luscious white pebbled calfskin or lambskin is also the most delicate variety out there, and unless you plan to use it sparingly, it’s probably a good idea to steer clear of them for this color choice. On the other hand, this is one of those colors that’ll really fix up the look of other types of leather. A sharp white Prada Saffiano Tote, for example, is the striking embodiment of a “Power Bag” and a terrific complement to tuxedoes. A patent leather, wipe clean Louis Vuitton Alma Vernis in Blanc, on the other hand, is a glamorous blend of feMinity ve Stil. Logoları sevmiyor musunuz? Beyaz epi noe pratik olarak yok edilemez! Bir flep ister misin? Havyar deri beyaz bir Chanel dayanıklı bir klasik!

Bununla birlikte, şu anda beyaz bir çanta elde edebileceğiniz çok sayıda farklı malzeme var, kendinizi sadece deri ile sınırlamak utanç verici görünüyor. Longchamp veya Prada’nın Naylon, Louis Vuitton’un Damier Azur veya Goyard’ın Beyaz Chevron ve Dior’un İşlenmiş Tuvali – Seçenekler neredeyse sonsuz!

Louis Vuitton Love Lock Neonoe
Fashionphile aracılığıyla

1.950 $

Prada Saffiano Yeniden Alış 2005 Çantaya Alın
Fashionphile aracılığıyla

2.305 $

Her şey başarısız olduğunda, hala profesyoneller var

Ve bu, beyaz çantanızı lüks bir moda evinden almanızın bir başka nedenidir – Bag Medspa ve/veya markaların kendilerinden temizlik hizmetleri ve restoran ve el çantası kliniği gibi diğer profesyonel restoratörler çoğunlukla çoğunlukla Ev ilaçlarının düzeltmeyeceği lekeler/hasarlar durumunda beyaz çantanızı orijinal rengine geri yükleyin.

Beyaz bir çanta satın almak ve aslında onu kullanmak cesur bir başarıdır. Ve eğer birini alıp sürdürme sabrınız ve yeteneğiniz varsa, orada herhangi bir çanta ile başa çıkacak kadar yetenekli olursunuz. Çok sayıda insan muhtemelen aynı fikirde olmayacak olsa da, beyazların “nötr” tonlar olarak kullanmayı endişelendirdiği zaman White’ın kırmızı ile eşit olduğunu söyleyebilirim. Bakımlı bir beyaz çanta zarafet, cesur ve güven işaret eder ve hala şaşırtıcı derecede çok yönlüdür. Ve belirli bir sezonla sınırlı olmayan zamansız çekicilik? Bu sadece üstteki kiraz. Yani, siyah ve bronzluktan sıkıldıysanız ve inanılmaz bir nötr arayışındaysanız, Beyaz’ı yeniden düşünmeyi unutmayın! O zamana kadar, Himalaya Timsahı-Görünümlü Evrak Çantası’ndan memnun olacağım, bu da kahve dökülmesinin “tamamen orada olması ima ediliyor” gibi davranmama izin vermemi sağlayacak.

Leave A Comment