Uncategorized
vutui  

Londra Moda Haftası 2013 sonbaharının en iyi 10 çantası

Bazı açılardan, Londra Moda Haftası benim favori, sezondan sonraki mevsim. Tüm şehirlerin en kısa – uzun bir hafta sonu moda bir şey, eğer doğru olursak – ve o alanda, bazı durumlarda cesur, hatta cesur şeyler olan tonlarca yetenekli genç tasarımcı olarak paketleniyor. , Burberry ve bu sezon Tom Ford gibi birkaç cesur yüz adının yanı sıra.

LFW’nin dezavantajı, en azından burada yaptığımız şeyle ilgili olduğu gibi, varlıklarıyla bizi lütuf eden tasarımcıların birkaçının çantalarla tanınması ve birçoğunun bir debriyaj kadar bile yapmadığıdır. Yine de, Londra Moda Haftası sonbahar 2013’ün pistlerinden, konvansiyonel şekillerde çarpıcı ekzotiklerden, Londra modasının bilinen zaniness türüne kadar 10 şehvet layık pist çanta izledik.

İngiliz el çantalarını düşündüğümde, düşündüğüm ilk marka dut. Şovu, bu sarı devekuşu ultra yapılandırılmış stunner da dahil olmak üzere çarpıcı çantalarla doluydu.

Mulberry için Güz 2013, basit, şık Mulberry Suffolk Bag’ın çıkışını da işaretledi.

Topshop’u ilginç çantalar için bir kaynak olarak farklı düşünmedim, ama bu koyu kırmızı kürk (bu kürk mi?) Ve siyah deri çantanın ilgimi çekti.

Matthew Williamson tipik olarak renkleri ve süslemeleri ile bilinir, ancak bu dokulu siyah çekim çantaya iyi bir kalkıştır.

Bu Louis gri kavrama, bir kişinin tasarruflu bir dükkanda belirsizliğinden koparıldığını yıpranmış bir bulmaya benziyor ve bunu bir iltifat olarak ima ediyorum.

Louis Gray geleneksel bir lüks el çantası tasarımcısı değil, ancak bu büyük, cesur tote oldukça eğlenceli.

Topshop’tan başka bir çılgın iyi bulgu-bu koleksiyonun çantalarından asılı olan büyük, mat siyah zincirler inanılmaz.

Bu sezon L’Wren Scott’ın ilk LFW pist şovunu işaretledi ve bu muhteşem altın Croc debriyajıyla ilk çıkışını yaptı.

Burberry’nin 2013 sonbahar çantalarının çoğu, modellerin ellerinde taşınan quishy torbalardı, ancak bu cesur çantalı paketten göze çarpıyordu.

Bu Christopher Kane Cage kavrama, haftanın en iyi akşam çantası tartışılmazdı.

Leave A Comment