Bags
vutui  

Alexander Wang, Vogue aracılığıyla 2012 İlkbaharı

Fotoğrafı için Yeni, Geliştirilmiş Yeşim Bag’ı piyasaya sürdü

Ben Alexander Wang’ın aksesuarlarının büyük bir sevgilisiyim ve tasarımcı bir kutu çıkış yaptığında, 2011 bahar için Alexander Wang Jade çantası olarak adlandırılan ağır bir bileklik, çok stoklanmıştım. Tamamen bir tane alacaktım. Heft, oran, köşelerdeki donanım kapakları – mükemmellikti! Sonunda bu değerli küçük sevgililerden biriyle oynamak zorunda kaldığımda, çantanın çok belirgin bir tasarım kusuru vardı. Şimdi, bunların hepsi sabit. Ya da en azından Vogue’un bu bahar 2012 önizleme fotoğrafında halledilmiş gibi görünüyor.

Orijinal yeşim çantası, bir tasarımın tek bir unsurunun her şeyi tamamen öldürdüğünün son geçmişinde düşünebileceğim en belirgin örnektir. Orijinal versiyondaki fermuarı kaplayan deri kapak, debriyajı çanta sahiplerinden en çok adanmış olmaktan başka kimseye erişilemez hale getirdi, ancak yukarıda gördüğümüz parlak, neredeyse holografik python versiyonunda, fermuar flep tamamen kaldırıldı.

Eski fermuar kapağının evrenin bana bu çantayı satın almak için beklemem gerektiğini söylemenin yolu olduğunu hissediyorum, çünkü nihai versiyon henüz çıkmadı ve evren haklıydı. Bir bekleme listesine nereden alabilirim? Bu debriyajlardan biriyle kapıdan ilk kişi olmak istiyorum. Şimdilik fiyatlandırmayı bilmiyoruz, ancak önceki yeşim çantaları yaklaşık 800 dolara satıldı. Doğal olarak, bu sürümdeki fiyat noktası, gerçek python’dan yapılıp yapılmadığına bağlı olacaktır.

Leave A Comment