Bags
vutui  

Modern ve sportif Dior Vibe Hobo Bag

Dior’un son yıllarda iyileştirilmesi, birçok markanın yaratmayı istediği şey oldu. Bir miras markası, yaygın olarak tanınabilir logo ve Cornerstone çantaları ile Dior, bir markanın dünyanın dört bir yanındaki moda severlerle rezonansa girmesi için gerekenlerin büyük bir kısmına sahipti, ancak en iyi modern dokunuşa ihtiyaç duyuyorlardı. Maria Grazia Chiuri’den yenilik ve ilerleme infüzyonu, markayı moda dünyasında olmazsa olmazlardan biri olarak katılaştırmaya yardımcı oldu ve bugün Dior, çanta manzarasını değiştireceğinden emin olan en güncel çanta hattını yayınladı.

İlk olarak Atina Yunanistan’daki Dior Cruise 2022 şovunun bir parçası olarak görülen Dior vibe çantaları, spor giyim dünyasıyla dior mirasını kaynaştırıyor. Bu tamamen andan, çanta dünyasına damlayan günlük görünümlere daha rahat bir sokak kıyafeti esintili odaklanmanın devamı. Çanta çizgisinin arkasındaki fikir, spor ayakkabı kodlarını yeniden canlandıran hibrit kreasyonlardır ve başka önemli ev sembolleri de bulacaksınız. Christian Dior imzası, her çantayı zıt renklerde geliştirir, bu da bu spor giyim havasını verir. Yıldızlarla kabartmalı kauçuk taban, tasarımcının şanslı cazibesine saygı gösterir ve spor ayakkabı tabanlarının ilhamı klasik yeni bowling çantası şeklinde bulunabilir.

Yakında Dior vibe bowling çantasında paylaşacağım daha çok şeyim olacak (kendimden birim var!), Ama bugün koleksiyonu Dior vibe hobo çantasına bir göz atmak istedik. Orta ve küçük olmak üzere iki boyut vardır ve her biri siyah veya beyaz derideki ünlü kane ve farklı taşımaya izin veren iki taşıma kayışına sahiptir. CD baş harflerine sahip bir altın kaplama metal toka çantayı tamamlar ve bu sportif stili torbanın tabanındaki Christian Dior adıyla ekler.

Kanne dış cephesi esnek kuzu derisinden üretilmiştir ve iç kısımda süet buzağı derisi bulunur. Askeri esintili toka ve çantanın elle taşınmasını, omzunda giyilmesini veya çapraz gövdenin bu sportif görünümde gerçekten bilmesini sağlayan çıkarılabilir ve ayarlanabilir kayış gibi gerçekten harika daha küçük detaylar var. Crossbody Wear, stil ile gerçekten iyi çalışıyor ve son birkaç yıldır tuttuğumuz bumbag’lardan çok daha yüksek görünüyor ve yine de bu atletik havayı sağlıyor.

Torbanın iç kısmında her iki boyutta düz bir cep bulunur. Küçük boyutlar için boyutlar 20 x 15 x 7 cm / 8 x 6 x 3 inç, orta boy için boyutlar 29 x 20 x 9 cm / 11,5 x 8 x 3,5 inçtir. Siyahın daha az aşınmayı kolayca göstereceğini bilsem de, Altın Christian Dior yazısı ile beyaza çekildim – taze ve sportif bir şekilde iyi eşleşiyor. Fiyat küçük için 3.400 $ ve ortam için 3800 $ ‘dır.

Dior vibe çantalarını şimdi keşfedin!

Leave A Comment