Bags
vutui  

Hangi markanın aksesuar arşivi alışveriş yapmak istersiniz?

Vogue.com aracılığıyla bir Roger Vivier Bahar 2008 Arşiv Çantası

Roger Vivier, bir ayakkabı tasarımını çanta söz konusu olduğunda ve internet mağazasında tanıtmak için asla beklenmeyen bir iştir, Vivier, ortakınızdan biraz daha sola gitmeyi seçti. İnternet satın alma karakol. Rogervivier.com, gezegendeki diğer tüm markalar gibi mevcut sezonluk parçalar yerine, markanın hayranlarının, canlı arşivde hala sunulan mevsimlerden gelen mevsimlerden sahip olmaları zorunlu hale getirmelerini sağlayacak.

Vogue’a göre, tüm parçalar yeni ve geçmiş mevsimlerden gelen sınırlı üretim ürünleri olacak, bu yüzden 2006’da satın almanız gereken muhteşem bir brokar akşam çantası hakkında yarım on yıl boyunca kendinizi tekmeliyorsanız, bu Mayıs Moda kurtuluşu için ikinci olasılığınız olun. Ancak daha iyi endişe, neden daha fazla marka bunu yapmıyor?

Moda endüstrisi, “eski yolun” meraklısı olarak, inovasyonun ve web’in işte devrim yaratabileceği yöntemlerin yüzeyini çizmeye başladı. Geçmişte, iş arşivlerini açmak, onlarca yıl olmasa da yıllarca bir moda evini koruyan son derece küçük bir grup yüksek dolar müşterisi için mümkün olurdu. Ancak artık değil; Markalar, tuğla ve harç perakende mağazalarında değerli ürün alanı almadan dünyanın dört bir yanındaki müşterilere arşiv parçaları sunma seçeneğine sahiptir.

Moda’nın eski muhafızları arasında yenisini kucaklamak bir salyangoz hızında hareket ediyor, ancak belki de bir gün hepimiz vintage Balmain’i doğrudan kaynaktan satın alabileceğiz. Ya da Chanel’in kesinlikle büyük arşivleri? Orada ne olduğunu bile hayal edebilir misin? Pazartesi sabahı monotonluktan bir mola gerekiyorsa, birkaç dakika boyunca buna inanın ve o zaman hangi markaların yanı sıra yorumlarda hangi parçaları istediğinizi anlayalım.

Leave A Comment