Bags
vutui  

Ferragamo’nun en güncel çanta 1950’lere dayanan kökleri var

Ferragamo’nun evi ana dönüşümün ortasında. Genç, yeni bir yenilikçi direktörü ziyaretiyle, İtalya’nın bir çok tarihi high-end markasının bir kısmı değişimin öncüsüdür.

Moda, standart pazarlamadan uzaklaştıkça, dijital çağda yetiştirilen neslete odaklanmak, Ferragmo’nun modernize etmek niyetinde olan miras markalarının listesine katılmasının sıradışı değildir.

Maximilian Davis’ten ne bulacağını görebilene kadar birkaç ay olsa da, şimdilik, geçiş döneminin ortasında Ferragamo’nun mevcutlarına bir göz atıyoruz.

Yeni ferragamo

2022 ilkbahar / yaz için Ferragamo, geleneksel konteyner çantasında eğlenceli, yenilikçi bir bükülme tanıtıyor. Kafes torbası, geleneksel bir siluetin modern, taze bir yorumu olmasına rağmen, 50’li yıllara geri dönen tarihi köklere sahiptir. Kima Sandal, 1951 yılında Salvatore Ferragamo’nun kendisi tarafından üretildi, dokuma bir deri gövdesi; Kima, yeni kafes torbasını da tanımlayan, değiştirilebilir bir deri veya ipek içi ile tanımlandı.

Torba, heritage stilini ve Floransalı esnafların gelişmiş becerilerini de tamamen entegre eden deri şeritleri kullanılmaktadır. Kafesin dış gövdesi, iç kısımdaki yumuşak bir deri ektaş kılıfı ile pürüzsüz, İtalyan buzağı derisi hazırlanmıştır. İç Kılıf, aynı şekilde evin de kullandığı eğlenceli, mevsimlik baskılarla değiştirilebilir.

Ferragamo Spring 2022 koleksiyonunun bir parçası olarak tanıtılan yeni kafes çantası, Ferragamo’nun evinden geldiklerini bulmak için neyin bir kısmını temsil eden, şu ana kadar dinamik ve şimdiki kadınlardan etkilenir.

Nordstrom vasıtasıyla 2,400 ABD doları için satın alma

Leave A Comment