Bags
vutui  

Haberlerde: Lüks Yeni McDonald’s

hepimiz tasarımcı el çantalarımıza Mark ödediğimizin farkındayız ve eğer farkında değilseniz, o kayadan çıkın. Açıkçası tasarımcı el çantalarını seviyorum, ama bazen bile fiyat etiketlerinde nefes nefese. Eğer benimle alışveriş yaparsan, fiyat etiketlerine bakarken ve yüzümün yıkandığını görebilirsin ve sonra yürüdüm ve daha fazla göz atıyorum. Bu fiyat etiketi, fahiş fiyat etiketi. Ama almaya devam ediyorum ve bir sonraki sıcak çantaları ve olmayanları paylaşmaya devam ediyorum. Deluxe’nin yazarı: Lüks, parlaklığını nasıl kaybetti Dana Thomas, Louis Vuitton’u McDonald’s ile karşılaştırdı ve Louis Vuitton, Bernard Arnault Başkanı olmayan altın kemerler olarak tanınabilir.

Dana Thomas, Deluxe kopyalarıyla zarfları dolduruyor: Lüks, parlaklığını nasıl kaybetti ve onlarla gitmek için notlar yazdı. Dünyanın en büyük lüks mal üreticilerinden biri olan Moet Hennessy Louis Vuitton başkanı Bernard Arnault’a ne söylenmeli? “Ah, bilmiyorum. “Umarım kitabımı beğenirsin” diyor. Arnault bir uyum sağlayacak.

Fransız mogul, sanatsal duyarlılığı olmayan şeytani para kazanan eski bir mülk geliştiricisi olarak parmaklı ve Louis Vuitton lüks endüstrinin McDonald’s’ı olarak nitelendiriliyor. “Bir milyon hizmet etti,” diyor Thomas Drilly. Logo, Altın Kemerler kadar tanınabilir. “Gerçekten öyle. Nike, Coca-Cola ile birlikte kesinlikle ilk 10’a koyardım. ”

Makalenin tamamını Executive Style’da okuyun

Lüks vay faktörünü herhangi birinize mi kaybediyor?

Leave A Comment