Bags
vutui  

Target, Proenza Schouler’in PS1

‘ı aldı: Proenza Schouler ek Big PS1, net-a-porter.com’da 2.350 dolar. Doğru: Mossimoâ® Messenger Konyak, Targetta 34,99 $

NYC’ye taşındıktan sonra kullanmam gereken temel şeylerden biri, iki haftada bir hedef satın alma gezilerimi (ve Chick-fil-A’yı kaçırıyordu, ancak bu tamamen farklı bir hikaye). Tüm ev ihtiyaçlarım için satın almaya alıştım ve daha sonra Tasarımcı Ortaklık Hedefine her ziyarette sunması gereken göz attım. Sonuçta, Target hareket halindeki hedefleri için çok sayıda büyük tasarımcı markasıyla birlikte çalıştı! dünya çapında. Bu tasarımcılardan biri, 2000’lerin ortalarında Target ile bir koleksiyon yayınlayan Proenza Schouler. Koleksiyon, bu hedefin birkaç hafta önce diğer önde gelen tasarımcı işbirlikleriyle birlikte birkaç hafta önce yeniden yayınladıktan sonra arandı.

Bu nedenle, bu Mossimo Messenger’ı hedef sitede Cognac’ta görmek özellikle büyüleyici çünkü çanta ünlü Proenza Schouler PS1’e açıkça benziyor. Hedef, yaygın olarak bilinen tasarımcı çantalardan sonra modellenen çok sayıda çantaya sahip olduğunu anlasak da, Proenza’nın Target ile yaptığı şirket bağlantısının olduğu için bu çanta biraz da eve yaklaşıyor.

Blog Tartışması: Target, bu PS1’i benzeterek bir adım attı mı?

[NY Times’a kadar daha fazlası]

Leave A Comment