Uncategorized
vutui  

Multi-Pochette Torbalar: Yeni bir klasik mi yoksa kısa bir trend mi?

Hiç uzaktan bir çantayı sevdiniz mi, ancak denediğinizde sizin için işe yaramadığını buldunuz mu? Ben var ve benim için çarpıcı Louis Vuitton Multi-Pochette Accessoires oldu. Bu çantayı Beverly Hills ev hanımı Lisa Rinna tarafından ilk serbest bırakıldığında ve topukluların üzerine düştüğünde gördüğümü hatırlıyorum. Sonra Kaitlin geçen yıl çok poketini değerlendirdi ve kendimi daha derinlerde kendimi daha derin hissediyorum. Çanta anında bir hit oldu ve bir gecede çevrimiçi olarak satıldı, ama yerel Louis Vuitton butikte şanslıydım ve çantayı tercih ettiğim renkte, gül kayışıyla klasik monogramda denemeliyim. Çantayı şahsen gördükten sonra aşık olacağımdan emindim ve çantayı benimle eve götürmeye tamamen hazırdım. Ancak denedikten sonra, bana aptalca göründüğünü gördüm. Hayal kırıklığı üzerime çarparak, çantayı çekemediğimi fark ettim.

Tek parça halinde giyebileceğiniz bir çantaya sahip olma fikrini seviyorum, ancak bu da yapısöktürülebilir ve başka yollar giyilebilir. Ben birden fazla işlevi ve onu giymenin yolları olan önemli bir el çantası hayranıyım ve ünlü Louis Vuitton monogramı asla modası geçmeyecek klasik bir zımba. Faydacı tasarım ve çapraz işlevler hala beni özlem duyuyor ve bu yazıyı yazdıktan sonra bu çantayı tekrar denemek için dürüstçe cazipim. Benim için çalıştığını anlayamadığım için çantayı yazmıştım, ama çevrimiçi fotoğraflara baktığımda hala aşığım.

Louis Vuitton Multi-Pochette’e benzer bir tasarım, Prada ReNylon çantası için de diliyorum. Ünlü ve nostaljik Prada Naylon’u faydacı bir tasarımla birleştiren bu çantaya bayılıyorum. Prada’yı henüz denemedim, ama bir şans vermeye ve tasarımı rahatça giyip giyemeyeceğimi görmek için cazipim. Kesinlikle bu çanta sızan rahat görünüme bayılıyorum, çantalarımla hedeflediğim rahat ve şaşırtıcı stili veriyor.

Çevreleyen çoklu poket çantaları olan bir başka tereddüt, onların geçici bir trend olup olmadığını merak ediyor mu? Görünüm kesinlikle farklıdır ve klasik bir çantanın özelliklerine sahip değildir (en azından bence değil), ancak bu önemli bir soruyu gündeme getirir. Klasik bir çantanın özellikleri, kaçınma sonrası bir dünyada değişiyor mu? Kendimi her zamankinden çok daha fazla atabileceğim çapraz çantalara ulaşırken buluyorum ve çok poket görünümü bu kategoriye giriyor. Kesinlikle klasik olan çantanın küçük kısımlarını ayrı ayrı kullanabileceğinizi seviyorum.

Ne düşünüyorsun? Çoklu çantalar yeni bir klasik mi yoksa geçici bir trend mi? Bu stile ikinci bir görünüm vermem gerekiyor mu? Aşkımın dakikaya kadar yeniden hüküm sürdüğünü hissedebiliyorum….

Leave A Comment