Uncategorized
vutui  

Prada Spazzolato Tote

Prada’nın Bahar 2010 pist şovunu gördükten sonra yardım edemedim ama kendi kendime düşünmedim, belki de çantalar bir şakaydı. Belki onları üretmezler. Belki de şanslıysak, gerçek çantaları perakende satışa gönderecekler ve hepimiz Prada’nın Milano pistini bu kadar saygısız bir şekilde gönderdiği aptal görünümlü çantaların aldatıcı anısına bırakılacağız.

Benim arzulu düşüncem Naut içindi – plasticky, rinestonlanmış canavarlıklar indi. Prada Spazzolato Tote grubun en iyisi olabilir ve bunun zayıf bir övgü, sezonun yetersizliği olacağını söylemek.

Neden kimsenin patent deri almanın iyi bir fikir olacağını düşündüğünden emin değilim (evet, en azından bu gerçek deridir) ve Carrera mermerinin düşük maliyetli bir pleather taklidi gibi görünmesini sağlamak, ama bu görünüyor Tam olarak burada yaptıkları gibi olmak ve bunun için iki büyükden ödemenizi istiyorlar. Sizi daha fazla çekmek için satın alma işleminde, bir sürü rhinestones aldılar ve hemen açık olmayan nedenlerden dolayı onları çantanın kapanmasına kayıtsız bir şekilde topladılar.

Adil olmak gerekirse, şekil korkunç değil ve çanta deri ile kaplı, çok daha fazla tasarımcının görmezden gelmeyi seçtiği bir ayrıntı. Ayrıca, bu çanta bu özel koleksiyondan bir sürü diğeri gibi görülmez. Yine de bunlar kesinlikle söylemem gereken tek olumlu şeyler. SAKS aracılığıyla 2395 dolara satın alın.

Leave A Comment