Bags
vutui  

Tory Burch Louisa Taşıma harika bir iş çantası yapar

Tory Burch gerçekten çanta adımını vurdu, değil mi? Uzun zaman önce şirketi, logoların liberal kullanımı ve tuval tohumlarının üstünlüğü için eleştiriyorduk, ancak şimdi çizgi çok makul fiyatlarla güzel deri çantalarla dolu. Burch’un mağazalarından birine son kez girdiğimde, müşterilerle o kadar doluydu ki, zar zor hareket edebileceğim.

Tory Burch Louisa Taşınması, marka için bir dizi çanta başarısında en sonuncusu. Tory Burch Louis crossbody çantasıyla aynı tür düz zincirli sap kullanıyor, ancak bu tasarım daha da iyi çünkü muhtemelen daha fazla kadın için işe yarayacak.

Bu çanta ayrıca Louisa hattındaki diğer çantalarla aynı püskül ve nispeten ince logo donanımına sahiptir, ayrıca çok önemli bir şey ekler: ekstra alan. 16 inç genişliğinde, bu taşıma, işiniz zaman zaman evrak taşımanıza ihtiyaç duysa bile, bir çalışma çantası olarak kullanılabilecek kadar büyük olacaktır. Sadece bu değil, deri yumuşak ve nötr ve donanım yeterince glam dokunuşu sağlar. Bayan Burch son zamanlarda oyunundaydı. Bloomingdale’den 450 dolara satın alın.

Leave A Comment