Uncategorized
vutui  

Bu Gucci Sandaletler Sosyal Medya’yı ele geçiriyor

Aşı pasaportları yılı 2021’e hoş geldiniz, tiktok pişmiş beyaz pasta, anne kot pantolon, cesur parlaklıklar ve… kauçuk gucci topuklar? Evet, beni doğru duydun, bu güzel pastel Gucci slaytlar sadece sosyal medyayı ele geçirmekle kalmıyor, aynı zamanda kalbimde de yer kapladılar. Ufukta yaz ile gözlerimi plaj günlerinde, çatı gecelerinde, park pikniklerinde ve aradaki diğer her şeyde ayarladım. Tabii ki, bu, kafamda giymek istediğim bir kıyafet kataloğu oluşturduğum anlamına geliyor. Bu aynı zamanda gözlerimi bu baharda savurmak istediğim birkaç yeni parçaya aldığım anlamına geliyor. Ve kafamdan çıkamadığım bir şey bu sevimli pastel slaytlar.

İlk olarak Instagram’ın popüler sayfasında bu slaytlarla karşılaştım ve o zamandan beri gittiğim her yerde beni takip ediyor gibi görünüyorlar. Ve evet, bu Tiktok (İtiraf: Bir yatma öncesi yayın gizlemesine bağımlı oldum). Bir sonraki tiktok’er slaytları piyasaya sürüyor ve bu sandaletlerle sizin için sayfanızdaki bu sandaletlerle ilgili olarak incelemeler, kutular ve her şeyi gördüm. Onları ne kadar çok izlersem, algoritma onları o kadar çok gösterir, sanırım buradaki en kötü düşmanım olduğum anlamına gelir.

Biliyorum, biliyorum, 350 $ bir çift lastik sandalet için oldukça ağır bir fiyat etiketi, ama beni duy. Bu sandaletler sadece benim için değil, onlar da sizin için! Tıknaz bir topuk ve platform dış tabanıyla, artık topuklu giyemesem bile bunları giyebileceğim. Sokaktaki kelime oldukça rahat olmaları ve ayaklarımı öldürmeyecek biraz yüksekliğe sahip eğlenceli bir yaz ayakkabısı arıyordum.

Şimdi biliyorum ki, bir şeyi eğlenceli ve sevimli olarak haklı çıkarmanın bir çift ayakkabıya büyük bir para düşürmek için yeterli bir neden olmadığını biliyorum, ancak bunlarla ilgili olduğum başka bir şey var.

Belki de renkli, jöle görünüm bana çocukken sevdiğim ayakkabıları hatırlatıyor ya da belki de onları flirty çiçek elbiselerinden hafif yıkama kotlarına ve beyaz bir tanka kadar her şeyi giymeyi düşünebiliyorum. Bununla birlikte, bu güzelliklerde sahip olma (ve sokakları dikme) düşüncesi beni içeride sıcak ve bulanık hissettiriyor ve çok zor bir yıl sonra hepimiz biraz kullanabiliriz! Şimdi Gucci aracılığıyla alışveriş yapın.

Leave A Comment